Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale Pani Skarbnik mówiła rok temu ,że nie można dopłacać mieszkańcom bo musiałaby wystawić wszystkim Pit-y a teraz będzie można? Tak kończą się doraźne działania wójta i jego klakierów. Wywieźć na taczkach i zacząć od początku . Ale trzeba pamiętać, że to 2700 mieszkańców wybrało tego wójta, WIĘC MAJA CO CHCIELI. Kontrkandydat w kampanii pisał ,ze trzeba zweryfikować koszty i złożyć ponowny wniosek do Wód Polskich, bo ceny za ścieki będą drastyczne, ale kto by czytał ulotki przed wyborami. Wybieramy bo taki młody, ładny, a tamten mały, łysy i na dodatek mówi prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie mają ale my wszyscy mamy. Teraz wójt jest całkowicie bezkarny, nie ma nikogo kto patrzyłby mu na ręce. Sami klakierzy a na czele druga dama-pani przewodnicząca. Podatki wyśrubowane na maksa, woda i ścieki najdroższe w województwie. Fundusze unijne ledwo ruszone w porównaniu z innymi gminami. Ale grunt to dobra prezentacja i gadka szmatka A głupi lud nabiera się za każdym razem na te złożone rączki i usta w ciut. Fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie darzyłam sympatią pana Gortata. Tak jak przedmówcy podsumowali zero kompetencji fundusze unijne daleki z tyłu drogi dziurawe ciemność bo nawet latarni po wsi nie ma i chodnika. Pobocza nie utwardzone nie kiszone trzeba chodzić po krzakach. Wyborcy mu podziękują mam nadzieję. Szkoda tylko że przedłużyli sobie kadencję jeszcze o rok cwaniaki. A co do merytoryczne pracowników to szkoda słów jaki pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fundusze unijne ledwo ruszone w porównaniu z innymi gminami...." proszę czytać, porównywać, analizować. Czarno na białym, bez sciemy i mydlenia oczu. Myślę, że liczny mówią swoje, a w porównaniu z innymi gminami Wólka wypada bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Szymula (protegowana stawiarka) z Kraśnika tak się zna na wodzie i ściekach jak Fredek Kiepski na balecie mongolskim. Gmina Wólka to nie jedyny "kwiatek"  z działalności "kraśnickiej ekipy". Poczekajcie jeszcze na nowe drcyzje tej jegomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://europarlament.pap.pl/unijne-projekty-w-gminach-calkowita-wartosc-od-23-tys-zl-w-oporowie-do-prawie-17-mld-zl-w-warszawie?fbclid=IwAR3JF7jUGEr2WO0p_TEWJvNIgzivcwEL7yFOM8KcKdHHICT8plYPP56XHrI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "podziękują". Nie wierzę. Nabrali się w październiku to i nastepnym razem się nabiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co poradzisz jak się nabierają. Ci, którzy go wybrali (przyznali się do tego), teraz protestują. Pytanie, (Pani Marto) czy przejrzeli na oczy, czy ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież z gminy wólka ścieki są bliżej do oczyszczalni na hajdowie niż z drugiego końca miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niska cena w poròwnaniu z ceną jaką mają mieszkańcy Okuninki w gminie Włodawa woj Lubelskie. Woda plus ścieki około 25zł . Ta to zwala z nòg ! A jeśli nie jesteś członkiem złodziejskiej spòłki to cena razy dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na dodatek mówi prawdę- i to go w wyborach dyskwalifikuje kompletnie. Niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam odwagę się przyznać do tego, że głosowałam na Pana Gortata. Czuję się oszukana jego poczynaniami i mam również odwagę krytykować te poczynania pod swoim nazwiskiem i w oczy Pana Wójta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh ja mam szambo i za wywoz 1m^3 płacę ok 20zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy krytykują wójta, nie wiedza ze można oczyszczalnie swoją wybudować, kredyt dla gminy na 40 mln i będziecie go spłacać 40 lat. Ale wodę będziecie mieli tania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli też młodsi i ładniejsi i z dużą wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Tarnowskich Górach od 3 lat płacę za odprowadzenie ścieków ponad 11zł/m3 i jakoś nikt o tym nie pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta oczyszczalnia jest tuż za miedzą siedziby gminy. Jakby przesunąć granicę gminy, to koszty by się obniżyły? Totalne bzdury i mydlenie oczu. Przesył ścieków do tej oczyszczalni nie ma większego znaczenia. prawda jest inna. Gmina musi zwiększyć dochód, aby pokryć wszystkie zobowiązania i świadczenia, do których zobligowania są przez rozdawnictwo rządu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święte słowa drogi czytelniku. Ot i cała prawda o wójcie i jego poczynaniach w temacie drastycznych podwyżek za ścieki!! Szanowni wuborcy jeśli jeszcze mieliście choćby ciut nadzieji że wasz wybór w ostatnich wyborach był choćby w minimalnym sensie słuszny to teraz zostaliście brutalnie odarci z tego przekonania a słuszność waszej decyzji popłynęła wraz z dramatycznie drogimi ściekami. Niestety skutki tej decyzji odczują wszyscy mieszkańcy gminy a więc również ci którzy od dawna wiedzą że uśmiech jak na budyniu dobra prezacja i niezła gadka to jest zdecydowanie za mało żeby porządnie i skutecznie zarządzać gminą!!!! No cóż pozostał nam wszystkim obywatelski opór przciwko takim pocznaniom i codzienne patrzenie na ręce wójta i jego przyjaciół z rady gminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak sie wybiera źle w wyborach. Byl już kolo niego szum. Radni ograniczyli mu pensje. Tworzy stanowisko pracy kierownika zespołu który nie ma pod sobą nikogo. A ta osoba zarabia krocie. Szkoda że mieszkańcy gminy nie otworzyli jeszcze oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
61% kosztów to przepompowanie za miedzę? A można lepszy argument? Ten trochę za słaby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...