Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna zginął po potrąceniu na przejściu. Kto widział wypadek?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 września 2018 r. o 19:25 Powrót do artykułu
Dzisiaj jechałem ul.Związkową wzdłuż której po chodniku biegł młody człowiek w kierunku w którym i ja jechałem. Tak jak biegł tak wbiegł wprawdzie na przejście , ale gdyby ktoś jechał szybciej niż ja i na takim samym luzie jak on ? Bezmyślność czy wyidealizowane poczucie bezpieczeństwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu starszy człowiek, być może w ostatniej chwili zszedł z chodnika żeby przejść A kierowca ciężarówki miał prawo nie widzieć. Siedział przecież wysoko. Widoczność jest ograniczona. Natomiast jeśli chodzi o młodych to masakra jakaś. Włażą na przejścia nie rozglądajac się z telefonem w łapie albo ze słuchawkami na uszach. Wiem oczywiście że kierowcą powinien przepuścić ale jakie szanse ma kierowca jeśli nagle ktoś wtargnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ył trzeziwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gościa z ciężarówki... gość wszedł na tzw. pewniaka, tak jak robi większość "pieszych"... a najlepsi (?) są pedalarze - ci to już w ogóle na nic nie zwracają uwagi i na pełnej pi.dzie przejeżdżają przed samochodami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę poszkodowanego Pana proszę o kontakt, mam ważne informacje do przekazania tel 504945362
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...