Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pechowa wpadka złodzieja. Spadł z sufitu prosto w ręce policjantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2019 r. o 14:29 Powrót do artykułu
grozi, grozi, i grozi. A dostanie zawiasy i dalej bedzie kradl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grozi, grozi, i grozi.  A dostanie zawiasy i dalej bedzie kradl.
 No i dobrze, będzie pracował. Zapieprzalam 40 lat za ochłapy i mam teraz ochłapy emeryturę ale 500 plus nie dostanę bo byłam głupia i tyle lat pracowałam i mam pare groszy więcej jak 1600 zl zl brutto. A ci co sie opieprzali dostają za darmo emeryture plus i dostaną 500 plus i maja za darmo thle damo co ja po 40 latach orki. Także teraz jak zaniemoge to wypada mi narozrabiac na stare lata i niech mnie zamykają, tu za darmo dostanę opiekę, bo jak rząd mnie okradł i nie umie mi zapłacić za moja wieloletnią pracę abym sama sobie wynajęła opiekunkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grozi, grozi, i grozi.  A dostanie zawiasy i dalej bedzie kradl.
No i dobrze, będzie pracował. Zapieprzalam 40 lat za ochłapy i mam teraz ochłapy emeryturę ale 500 plus nie dostanę bo byłam głupia i tyle lat pracowałam i mam pare groszy więcej jak 1600 zl zl brutto. A ci co sie opieprzali dostają za darmo emeryture plus i dostaną 500 plus i maja za darmo thle damo co ja po 40 latach orki. Także teraz jak zaniemoge to wypada mi narozrabiac na stare lata i niech mnie zamykają, tu za darmo dostanę opiekę, bo jak rząd mnie okradł i nie umie mi zapłacić za moja wieloletnią pracę abym sama sobie wynajęła opiekunkę.
 Biedota nie tylko rządowa, ale umysłowa też. Wam tylko w łepetynach i gardłach stoi to 500+. Nie bierze tego pod uwagę, że mało zarabiała (dlaczego mało?, tego już nie napisze), to i składki były małe. Ja powiem innym: byle jakie wykształcenie = byle jaka praca = byle jaka płaca. " Jak zaniemogę"- już zaniemagasz (na razie umysłowo) - "thle damo". Jeśli rząd cię okradł - to podaj rząd do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...