Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjechali na szkolną wywiadówkę, wrócili z mandatami. 44 osoby ukarane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2019 r. o 06:59 Powrót do artykułu
"W moim rankingu krawężniki są poniżej qrew." - mogę zaparkować w twoim ogródku?
 Nie możesz. Bo jest mój. Ale możesz na ulicy przed moim ogródkiem. Jest tak samo twoja, jak i moja. Zrozumiał towarzysz krawężnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie możesz. Bo jest mój. Ale możesz na ulicy przed moim ogródkiem. Jest tak samo twoja, jak i moja. Zrozumiał towarzysz krawężnik?" - czyli gdy zaparkuję w twoim ogródku to zadzwonisz po krawężników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie możesz. Bo jest mój. Ale możesz na ulicy przed moim ogródkiem." -na ulicy, czy na chodniku? Przywłaszczanie sobie chodnika by zaparkować na nim samochodu nie jest w porządku, bo on nie jest twój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło by tylko przestrzegać przepisów. I ludzie by przeszli chodnikiem. I nikt by nie musiał dzwonić na policję. I policja nie musiała by przyjeżdżać. I nikt by nie dostał mandatu. Wystarczy parkować prawidłowo. Prawidłowo, czyli na drogach na których nie ma zakazu oraz z pozostawieniem co najmniej 150cm wolnego miejsca na chodniku. Jeżeli chodnik jest węższy, to trzeba stanąć przy chodniku. Nie można wjeżdżać na chodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdą Niedzielę na mszy świętej to samo jest ale jakoś nie karaja mandatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Snopków, wielka metropolia, nie ma gdzie zrobić parkingów, brak miejsca. W tym kraju zawsze są jakieś problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trafiła się gratka policjantom. W jednym miejscu bez lamentów skasowali kupę kasy, dostaną premie i będą czekać na następny taki donos. Czy to miało coś z zagrożeniem ruchu drogowego? Tak wielkie mandaty, bo postawili samochody na chodniku wybudowanym za publiczne pieniądze czyli min. z własnych zapłaconych podatków. Bravo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy to miało coś z zagrożeniem ruchu drogowego?" - przejeżdżasz na czerwonym, gdy nic nie jedzie? wtedy także nie ma zagrożenia. Gdyby ktoś kto został potrącony, bo nie mógł bezpiecznie przejść po chodniku to czyja byłaby wina? Po to buduje się chodniki, żeby można było nimi bezpiecznie chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Snopków, wielka metropolia, nie ma gdzie zrobić parkingów, brak miejsca. W tym kraju zawsze są jakieś problemy." - czyli zróbmy: 1 wielki parking pod szkołą, 1 wielki parking pod kościołem, 1 wielki parking pod remizą, gdzie odbywają się wesela, 1 wielki parking pod urzędem oraz 1 wielki parking pod urzędem gminy, bo kilka razy do roku jest zapotrzebowanie na miejsca postojowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy to miało coś z zagrożeniem ruchu drogowego?" - nie nie miało, więc nikt nie utracił prawa jazdy, a sprawa nie trafiła do sądu. Nie było bezpośredniego niebezpieczeńśtwa, więc wszsytko można było zakończyć postępowaniem, mandatowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie Polska, siedlisko złośliwego elementu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta sytuacja obrazuje podejście urzędników, w tym również policjantów do społeczeństwa na którego koszt pasożytują . 44 mandaty dla funkcjonariuszy z Jastkowa to pewnie miesięczna norma do wykonania dla całego posterunku . Policjanci w pocie czoła zapracowali na premię w jeden dzień. Wszyscy ukarani mandatami powinni "serdecznie podziękować" kapusiowi który ich zadenuncjował .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam panów policjantów pod szkołę podstawową Sióstr Urszulanek na Narutowicza. To co tam ludzie wyprawiają każdego ranka między godz. 7 a 8, przechodzi wszelkie pojęci. Zatrzymywanie się na przejściach dla pieszych i wysadzanie dzieci na środku pasa ruchy, to tylko jeden z przykładów. Permanentne parkowanie na zakazie zatrzymywanie sie na Peowiaków, zawracanie na skrzyżowaniu, blokowanie pasa ruchu, wymuszanie pierszeństwa - to tam codzienność.  Tak więc Policja - do dzieła! Czekamy na przypilnowanie porządku i bezpieczeństwa ruchu drogowego w centrum miasta!
 Popieram, ale to samo opisz w Krajowej Mapie Zagrożen Bezpieczenstwa i policja bedzie musiał to sprawdzić, opisz tak jak tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś jak jest msza i wszyscy parkują jak popadnie to policja się nie pojawia Przypadek? Nie sądze Lepszy numer jest na Zbożowej. Pojawił się znak że podczas mszy można parkować na wydzielonym pasie dla rowerów Nie słyszałem protestów rowerzystów
 Bo ten pas rowerowy to jakaś kpina i tak nie da się nim jechać kolarzowką,. górskim ewentualnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, Technikum Elektroniczne na Wojewódzkiej 38, Lublin - podobna sytuacja, straż miejska, rodzice z całej Polski przyjeżdżają, bo jest to szkoła z internatem i jeszcze po raz pierwszy zamknięto parking, choć były wolne miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cyk kasa zebrana masakra jak to potrafią ludzi okraść bezczelnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio odległości w tej gminie są tak duże, że tylko samochodem da się dojechać? Czy do szkoły posyłane są dzieci z innych gmin, robiąc po 30km w jedną stronę? Jeśli tak, to współczuję. Jeśli nie, to zostawić samochód pod domem i wziąć rower lub wsiaść w autobus. Będzie z korzyścią dla bezpieczeństwa, w szczególności dzieci. Polacy zrobili się już tak leniwi, że bez samochodu nie mają pojęcia, jak w ogóle funkcjonować. Wszyscy mają płacić za ich wygodę podróżowania samochodem, a najlepiej żeby sami parkowali za darmo i bez ograniczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to samo przedszkole pod balkonem i droga z zakazem parkowania od 6-18 jak byk z dwuch strony slepej uliczki zakazy i kur..gnoje od 6:30 do 9 parkują trzaskając drzwiami nie idzie spać po nocy ! I później już po 12-16 to samo... I dziecię się że ludzie pozniej dzwonią na policję jak wy nie szanujecie innych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż, zdarza się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...