Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłonęły trzy dostawcze auta. 50 tys. zł za pomoc w złapaniu podpalacza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2019 r. o 21:14 Powrót do artykułu
najlepiej zablokujcie całą strone -nieudaczniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale koleś ma parcie na media. Moze niech se jeszcze zrobi rozbieraną sesję na tym wraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 stare blachosmrody się zjarały? to dobrze! Będzie mniej smrodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak kieruje się zasadą: „Ty masz, a ja nie mam, więc zrobię wszystko, żebyś ty też nie miał”, natomiast Amerykanin – „Ty masz, a ja nie mam, więc zrobię wszystko, żebym ja też miał”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym kraju można okraść, ukraść, zdradzić, oszukać, ostatecznie zamordować i jakoś tam zrozumiemy i wybaczymy (...) Tylko jednego wybaczyć nie możemy. Sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarecki (nomen omen) i znudzony - a może ten obraz dręczy wasze czyste bo nieużywane sumienia? Mam nadzieję, że policja dorwie bandziorów. Ja szukałbym wśród konkurencji. I przyjrzałbym się niektórym bywalcom forum w tym wątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasuwa się pytanie dlaczego ktoś się do tego posunął. To nie jest tak że ktoś sobie idzie i podpala bez powodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to nasza policja religijna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by to byla konkurencja to by sie w podpalanie busow nie bawila tylko zajeli by sie hala produkcyjna.... Przeciez busa kupic to zaden klopot w dzisiejszych czasach a zacząć wszystko od nowa to dopiero sztuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to wygląda jak zemsta byłego pracownika z którym właściciele nieprawidłowo się rozliczyli co jest powszechne w regionach do dużym bezrobociu. Może zamiast teraz płakać należało uczciwiej prowadzić biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 1000% Pewnie spalili sami uwierzę jeśli nie były by ubezpieczone zwykle wyłudzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...