Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wólka: Samochód dachował i wpadł do rowu. W środku trzy osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2018 r. o 08:03 Powrót do artykułu
Fake Focus :) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszym zdjeciu widac ze ratownik na siłe szuka kogoś zeby zabrac do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem mlody, mam 27 lat i 189 cm wzristu więc muszę mieć duże auto i mam audi 3,5 litra, jezdze obwodnica codziennie srednio 220 km/h i zero koluzji. Stare pierniki blokuja i lewy pas i to stwarza niebezpieczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali szybko, ale bezpiecznie. Przyczyną wypadku byla zapewne nagła utrata prędkości spowodowana pojawieniem się przepisowo jadącego samochodu, zawalidrogi, frajera, który nie umie dynamicznie jeździć i blokuje ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z godz. 8.45.Jesteś wysoki jak brzoza a głupi jak koza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem mlody, mam 27 lat i 189 cm wzristu więc muszę mieć duże auto i mam audi 3,5 litra, jezdze obwodnica codziennie srednio 220 km/h i zero koluzji. Stare pierniki blokuja i lewy pas i to stwarza niebezpieczenstwo
 U MĘŻCZYZN IM WIĘKSZY SAMOCHÓD TYM MNIEJSZY "INTERES"....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną był szok spowodowany opuszczeniem Świdniczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem mlody, mam 27 lat i 189 cm wzristu więc muszę mieć duże auto i mam audi 3,5 litra, jezdze obwodnica codziennie srednio 220 km/h i zero koluzji. Stare pierniki blokuja i lewy pas i to stwarza niebezpieczenstwo[/quote]   [quote]Jechali szybko, ale bezpiecznie. Przyczyną wypadku byla zapewne nagła utrata prędkości spowodowana pojawieniem się przepisowo jadącego samochodu, zawalidrogi, frajera, który nie umie dynamicznie jeździć i blokuje ruch.
 Podoba mi się twoje uzasadnienie tego wypadku. Bo bardziej głupawego pomysłu nie znałem dotąd. Jeśli jechali bezpiecznie to dlaczego wylądowali w rowie i to na dachu??. No chyba że jest to rodzaj ironii skierowany do młodego, szybkiego, wściekłego poprzednika (tak się powinno jeździć), to i ja się przyłączam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do palanta co ma te 3,5 litra - rozumiem że ono zrekompensowało ci 3,5 cm fistaszka ? Jak sie nie ma w gaciach to trzeba miec na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawcie to jechało 5 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...