Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
O NIE...to nie jest zdziczenie obyczajów ani patologia,to tylko tak zgodnie z prawami natury i po bożemu...
a to dobrze napisalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
a to dobrze napisalam
tak dobrze i to należy zaakceptować obie formy są poprawne i używane (po jakiemu?... jeśli jestem w błędzie to PANIE Boże przebacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Seks jakiego nie znacie” – książka księdza radzi jak kochać się po bożemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
tak dobrze i to należy zaakceptować obie formy są poprawne i używane (po jakiemu?... jeśli jestem w błędzie to PANIE Boże przebacz.
to bylo w sensie mojego stwierdzenia patologii a teraz mysle, ze jak po bozemu, skoro 13-te dziecko Baby Jagi? coz, pobladzila biedna niewiasta etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
„Seks jakiego nie znacie” – książka księdza radzi jak kochać się po bożemu.
zebys sie jeszcze nie zdziwil/a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
to bylo w sensie mojego stwierdzenia patologii a teraz mysle, ze jak po bozemu, skoro 13-te dziecko Baby Jagi? coz, pobladzila biedna niewiasta etc.
zatraciła się w tej miłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
zebys sie jeszcze nie zdziwil/a
mnie już nic nie zdziwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
zatraciła się w tej miłości
chyba w liczeniu dni nieplodnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
mnie już nic nie zdziwi
nigdy nie mow nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
chyba w liczeniu dni nieplodnych
poszła na całość amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
nigdy nie mow nigdy
z tym się zgadzam zarzekała się żaba błota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- DOWALIĆ I PO 10 LAT NIECH GNOJE SIĘ NAUCZĄ ŻYĆ W NORMALNYM SPOŁECZEŃSTWIE I Z PRAWEM. A TEMU STAREMU 50 LATKOWI - SZYBKIEGO ROZWODU I BYSTROŚCI UMYSŁU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszanowanie prawa ? Dobre ty chyba w sądzie nigdy nie byłeś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszanowanie prawa ? Dobre ty chyba w sądzie nigdy nie byłeś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy pieprzycie ? gościu nic nie zrobił (jeszcze) za cogo karać? takim tokiem rozumowania trzeba by ukarać wszystkich kierowców np. bo mają samochód! a nim można zabić, albo jechać po pijaku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co wy pieprzycie ? gościu nic nie zrobił (jeszcze) za cogo karać? takim tokiem rozumowania trzeba by ukarać wszystkich kierowców np. bo mają samochód! a nim można zabić, albo jechać po pijaku!!!
za co karac? tak dla przykladu, na zas. za brzydkie mysli i pedofilskie ciagoty kolejny zboczeniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15-latka z tych cwanych napisał:
za co karac? tak dla przykladu, na zas. za brzydkie mysli i pedofilskie ciagoty kolejny zboczeniec
Ty już musisz być przerośniętą piętnastolatką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolozyc rowniez i temu glupkowi, ze nie wie gdzie wyrwac malolate! A przeciez wystarczy pojsc do Galeria Nova, usiasci nad filizanka kawy i gwarantowane branie w ciagu dwudziestu minut....najwyzej pol godziny! Za darmo nie bedzie, ale w okresie wyprzedazy ma za pol ceny i do sytu! A wiec malolacie i jej kompanom dolozyc za napad, a "ofiarze" za glupote i brak rozeznania w otaczajacym nas swiecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Dolozyc rowniez i temu glupkowi, ze nie wie gdzie wyrwac malolate! A przeciez wystarczy pojsc do Galeria Nova, usiasci nad filizanka kawy i gwarantowane branie w ciagu dwudziestu minut....najwyzej pol godziny! Za darmo nie bedzie, ale w okresie wyprzedazy ma za pol ceny i do sytu! A wiec malolacie i jej kompanom dolozyc za napad, a "ofiarze" za glupote i brak rozeznania w otaczajacym nas swiecie!
Tytus...to Ty? 100/100 Wpis z wyczerpujaca odpowiedzia na wszystkie pytania i sugestie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
observer napisał:
Ty już musisz być przerośniętą piętnastolatką.
alez skad! ja po prostu jestem z tych cwanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...