Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
napisał:
Dolozyc rowniez i temu glupkowi, ze nie wie gdzie wyrwac malolate! A przeciez wystarczy pojsc do Galeria Nova, usiasci nad filizanka kawy i gwarantowane branie w ciagu dwudziestu minut....najwyzej pol godziny! Za darmo nie bedzie, ale w okresie wyprzedazy ma za pol ceny i do sytu! A wiec malolacie i jej kompanom dolozyc za napad, a "ofiarze" za glupote i brak rozeznania w otaczajacym nas swiecie!
... i w tym momencie sie obudziles... zabolalo... a taki piekny bylem i bogaty... w moim snie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajer liczył na ciupcianko a dostał solidne lanko:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15-latka z tych cwanych napisał:
alez skad! ja po prostu jestem z tych cwanych
o cholerka, a ze mnie taka cielęcina... uciekam od takich oszustów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
o cholerka, a ze mnie taka cielęcina... uciekam od takich oszustów...
z Panem Bogiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
frajer liczył na ciupcianko a dostał solidne lanko:))
alez go przeciez wyciupciali pewnie do tej pory dojsc do siebie nie moze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni za odpowiedziec pobytem w wiezieniu bo przyda im sie to ta młodziez dzisiejsza jest taka rozwydrzona tylko na ludzi na padaja kradna i piwko pija i dziewczynki podrywaja i papieroski zamiast sie uczyc i lekcje robic tylko imponowac lubia swoim kolerzanka ze na kogos na padna pobija okradna a potem niewiniatka udaja przed rodzicami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J A N U S Z napisał:
powinni za odpowiedziec pobytem w wiezieniu bo przyda im sie to ta młodziez dzisiejsza jest taka rozwydrzona tylko na ludzi na padaja kradna i piwko pija i dziewczynki podrywaja i papieroski zamiast sie uczyc i lekcje robic tylko imponowac lubia swoim kolerzanka ze na kogos na padna pobija okradna a potem niewiniatka udaja przed rodzicami .
Janusz bój sie Boga,wracaj do podstawówki i ucz się,ucz,ucz i jeszcze raz ucz się bezmózgowcu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć - "róbta co chceta". A z drugiej strony to dobra nauczka dla dziadka, niech się nie oglada za pipkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
Nic dodać nic ująć - "róbta co chceta". A z drugiej strony to dobra nauczka dla dziadka, niech się nie oglada za pipkami.
po to mam oczy żebym sie patrzył !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J A N U S Z napisał:
powinni za odpowiedziec pobytem w wiezieniu bo przyda im sie to ta młodziez dzisiejsza jest taka rozwydrzona tylko na ludzi na padaja kradna i piwko pija i dziewczynki podrywaja i papieroski zamiast sie uczyc i lekcje robic tylko imponowac lubia swoim kolerzanka ze na kogos na padna pobija okradna a potem niewiniatka udaja przed rodzicami .
Janusz ty chyba żadnej "kolerzance" nie zaimponujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo czym? napisał:
Janusz ty chyba żadnej "kolerzance" nie zaimponujesz.
No co ty? Zaimponuje yntelygentnym inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież się bawiła i myślała że jej to na sucho ujdzie. Bardzo dobrze że ich złapali. Przynajmniej będa mieli świadomość w tych zakutych pałach, że nie są bezkarni. A tak nawiasem zastanawiam się, skąd to się robi, że dzisiejsza młodzież jest taka tępa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15-latka z tych cwanych napisał:
za takie podpisy można mieć kontakt z Policją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
za takie podpisy można mieć kontakt z Policją.
Przestań pier....olić,mamy się czym zajmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
za takie podpisy można mieć kontakt z Policją.
alez ja mam prawie codziennie kontakt z policja i to dobry i mily kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że na mnie nie trafili,też mam 50-lat.Pojechałbym po całości,wtedy by oni szukali policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...