Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zbrodniczą rękę należy obciąć. Jej właściielkę żywcem spaliić na stosie,a prochy w nów księżyca wrzucić do rynsztoka. Ku chwale Pana. Gdyby ktoś i mnie chciał scigać wyjaśniam: Tu określenie "Pan" nie dotyczy BOGA w żadnej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w wolnym kraju i dla mnie taki fanatyzm to przegiecie! Może i źle zrobili ale strażnicy prawa niech się lepiej wezmą za tych co znęcaja się nad zwierzętami,dziećmi i tymi co większe przestępstwa robią bo takim to wszystko zwykle na sucho uchodzi...a szkodliwość czynu większa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci trzej co spalili w tamtym roku szczeniaka, nawet swoich 10 godzin prac spolecznych nie wykonali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie porównuj Pana Boga z psem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara faktycznie surowa. Jeśli spojrzeć na przykłady osób publicznych, które również nie przebierają w słowach, gestach i czynach. Niestety sądy jakoś tak mają, że zawyżają wyroki o sprawy niewielkiej wagi i u osób niekaranych do tej pory, pochylają się ze "zrozumieniem" dla notorycznych złodziei, kierowców przyłapanych na podwójnym gazie, zwykłych wandali terroryzujących ludzi (bo przecież w trudnym środowisku wychowani, biedni... blebeble...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze ktoś wątpi,że Polska to kraj katolickich szyitów ??? Nic tylko się powiesić ! Zastanawiam sie tylko po kiego ludzie kiedyś oddawali życie za Katoland. Ja bym nie oddał za ten kraj włosa z ogona swojego kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
werta napisał:
Nie porównuj Pana Boga z psem
Nie sądze, żeby ta osoba chciała porównywac Boga z psem. Raczej chodzi tu o surowość kary i jej (w przypadku tej dziewczyny) egzekwowanie. Chłopaków nikt nie przypilnował, nie zmusil do poddania się karze, ją na pewno będa pilnowac. I druga sprawa, wybryk tej dziewczyny wygląda na wybryk gówniary, która chciala się popisać przed chłopakiem, też głupim jak ona. A tamci zamordowali żywe stworzenie. I jak twierdzi wiele osób - nie pierwszy raz. A zatem wiedzieli co robią. Tu zaledwie nabazgrane słowa, a tam niestety uczynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nie porównuje Boga do psa! Trzeba być ograniczonym żeby tak to rozumieć...ale jak widać fanatyków w kraju nie brakuje...chodziło o przykład. Ale właśnie tak wygląda typowy katolicyzm...moralność Pani Dulskiej...nie ważne kim jesteś,jaki jesteś i co robisz,ważne że chodzisz do kościoła i żywcem do nieba pójdziesz...a że nienawidzisz,potępiasz,może nawet kradniesz...czy to ważne jeśli NAZYWASZ się katolikiem? Nie ważne że ktoś kotu łapy obciął na żywca,nie ważne że ktoś psa podpalił...może do kościoła chodzi i nie jest taki zły....? Ale ta "suka" co to napisała musi być ukarana! Nie ważne że może nikomu w życiu krzywdy nie zrobiła,że to może jej pierwszy wybryk....ale za to jaki? Na kościele takie rzeczy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje fryzjer,trzeba uszanowac wiare,chociaz moze nie wierzy.Powinni jej wytatuowac na czole odpowiednik czynu.Ja gowniarze polamalbym rece gdybymbyl swiadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bimm666 napisał:
masz racje fryzjer,trzeba uszanowac wiare,chociaz moze nie wierzy.Powinni jej wytatuowac na czole odpowiednik czynu.Ja gowniarze polamalbym rece gdybymbyl swiadkiem.
A co zrobiłbys tym co gwałcą dzieci? Zamęczają bez litości zwierzęta? Biją do nieprzytomnosci stareńka kobietę, żeby dowiedziec się gdzie schowała rente?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu mnie źle zrozumiał...w swoim pierwszym komentarzu napisałem wyraźnie co o tym myślę. A w ostatnio ironicznie kpię z takiego katolicyzmu jaki mamy na codzień... Dziewczyna młoda,zrobiła coś z własnej głupoty i taką karę za to jej dać? Nic nie ukradla i nikomu krzywdy nie zrobiła! Ale katolicy ją potępiają... A pewnie najbardziej tacy co w każdą niedzielę siedzą w kościele a w życiu prywatnym kradną,kombinują,może i dzieci tłuką i zwierzęta zabijają... Dlatego kpię z tej katolickiej obłudy i z naszego prawa! Bo ktoś chleb z głodu ukradnie lub głupotę zrobi a dadzą mu wyrok jak kryminaliście a prawdziwi kryminaliści chodzą na wolności i wszystko im na sucho uchodzi. Może i do kościoła chodzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bimm666 napisał:
masz racje fryzjer,trzeba uszanowac wiare,chociaz moze nie wierzy.Powinni jej wytatuowac na czole odpowiednik czynu.Ja gowniarze polamalbym rece gdybymbyl swiadkiem.[/quote] [quote name='Gość' post='153531' date='26.07.2009, 23:46:01']A co zrobiłbys tym co gwałcą dzieci? Zamęczają bez litości zwierzęta? Biją do nieprzytomnosci stareńka kobietę, żeby dowiedziec się gdzie schowała rente?
I nie pisz że mam rację bo nie o to mi chodziło... Tylko o to co właśnie sam piszesz "trzeba uszanować wiarę dlatego trzeba jej ręce połamać"... Czy właśnie tego uczy kościół? Nienawiści i zemsty? Papież tak robił? Chrystus też? Czy może raczej w średniowieczu inkwizycja? Może jeszcze koty,psy i dzieci mamy na ołtarzu w ofierze składać? Bo już kasa nie wystarczy? Bo księża mają już stare mercedesy? Ale Polska to średniowiecze pod każdym względem więc co się dziwić...? Nawet za granicą się z nas śmieją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy byliśmy młodzi i wielu z nas zdarzały się takie szczeniackie wygłupy... to nie znaczy, że od razu należy dziewczyninie robić "kuku" z wyrokiem... Nawet zapodany przykład na stronie z artykułem dotyczący niewyparzonej gęby Palikota! Temu jakoś nic się nie stało, a sąd umorzył sprawę.... a tu dzieciakom za głupi - być może pierwszy - wybryk od razu z grubej rury?! Gdzie tu sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bimm666 napisał:
masz racje fryzjer,trzeba uszanowac wiare,chociaz moze nie wierzy.Powinni jej wytatuowac na czole odpowiednik czynu.Ja gowniarze polamalbym rece gdybymbyl swiadkiem.
No i Wałęsie coś byś pewnie urwał za szczanie do kropielnicy. Prawdziwy katol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadwrażliwość katolików w tym katolandzie jest chorobliwa. chorobliwa,i zarazem groźna. Obecnie bardziej należy się bać powiedzieć prawdę o klechach niż za komuna cokolwiek na PZPR. A gdzie miłośierzie katolickie? A jakie wyroki dostają ksieża za swoje pedofilskie czyny? Czy ktoś prowadzi statystykę co dzieje się z księżmu pedofilami, agentami? Czy rydzyk nazywając pałąć prezydencki szambem a żonę prezydenta czarownicą odpowiedział za swoją "mordę" NIE bo w katolandzie rządzi czarnosukienkowy klan, który ma swojego przywódcę i innym państwie,czyli w watykanie. Politycy padają na pysk przed "czarnymi" i dlatego ten wyznaniowy kraj jest gorszy od islamskiego. A inna sprawa do donodicielstwo w spraważ obrażania uczuć religijnych. A właściwie co to sę te uczucia religijne, co można powiedzieć aby nie obrazić katolika nadwrażliwego. Na pewno nie można powiedzieć prawdy w tyk katolandzie. Wolność słowa skończyła się wraz z objęciem władzy przez klechów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[i]Oficjalne doniesienie na Karolinę złożył ksiądz z parafii. panie ksiądz,czy to ładnie tak donosić?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jaki by dostała wyrok, gdyby obraziła Mahometa. Przyzwyczailiśmy się, że byle Palikot może obrażać bezkarnie nasze uczucia religijne. Inni tak nie reagują, obraźcie Mahometa lub Żydów to się przekonacie. Mam nadzieję, że ci młodzi zmądrzeją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumiałabym jeśli napis ten byłby ewidentnie antyklerykalny czy generalnie antykatolicki napisany w celu obrażenia uczuć religijnych. A to tylko głupota, która mogła przyjść do głowy w każdym innym miejscu gdzie napis sam prosiłby się o przerobienie. Niekoniecznie na kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumiałabym jeśli napis ten byłby ewidentnie antyklerykalny czy generalnie antykatolicki napisany w celu obrażenia uczuć religijnych. A to tylko głupota, która mogła przyjść do głowy w każdym innym miejscu gdzie napis sam prosiłby się o przerobienie. Niekoniecznie na kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
werta napisał:
Nie porównuj Pana Boga z psem
A ty kim jesteś ? Wszechmogącym deb***em ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...