Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle wyrok nie adekwatny do czynu. Powinna dostać upomnienie, albo góra prace społeczne w kościele na dwa tygodnie ale nie więzienie !!!! Skoro za spalenie psa przez eunuchów nic nie ma, nawet drobnej kary to jak to się ma zwykłego mazania ? Aaaaa zapomniałem że pomazanie tabliczki z napisem jest przestępstwem większym niż spalenie psa (co gnoje spalili szczeniaka rok temu), bo przecież pies jest niczyj a tabliczka biednego księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli porównać wyroki, które otrzymali ostatnio księża katoliccy za molestowanie dzieci, jazdę po pijaku i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, to refleksja nasuwa się sama. KTO bardziej obraża uczucia religijne, czy ta dziewczyna, czy ci "powołani"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie proszę księdza "miłosiedzie boże", a może "miłość bliźniego"? No dobra to może by tak "drugi policzek"?. NIe czytało się biblii czy jak? deb***izm wtórny normalnie już nie muszę kawy na start pić taka głupota sama mi ciśnienie podnosi............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sądach się nudzą... a tu jakiś idiota ręce by obcinał Doprawdy wielki z ciebie katolik pełen miłości do blizniego taka jest nasza wiara - kłamcy obłudnicy faryzeusze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napis był dowcipny! wyrok obraża moje uczucia antyreligijne i antyklerykalne! żądam zadośćuczynienia za prześladowanie i deptanie godności! katolicy mnie prześladują i dyskryminują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi,ona nikogo nie zabiła,nic nie ukradła.Ot taki wybryk.Przecież nawet zniszczenie miało wartość 0 zł,bo markery sa zmywalne.Dać ją na 10 godzin do schroniska dla zwierząt i tyle.Ksiądz złożył doniesienie-to już ŚWIŃSTWO!!! Niech złoży na sobie podobnych co są pedofilami w sukienkach,kradną kościelne pieniądze i handlują samochodami. A te cały proboszcz po co taka parfiję wybudował? Tam na Wojska widac było kto idzie do niego a tu proszę,oddzielny wjazd,cisza,spokój.Nie widać kto przyjeżdza i po co. On raczej nie zaprasza na kanastę i grę w okręty. Durny kraj i durni księża a jak idę w stronę dworca PKS to uwielbiam napis na tym plakacie " Radio ma Ryja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że napis był pomysłowy i dowcipny. Szczególnie druga część. Jeśli obrażę wielkiego cthulhu zostanę poddany represjom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam ksiądz, ale jakiego głupka z siebie zrobił sąd wydając taki wyrok. A może to już nie sąd? Może to już Święte Oficjum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gdy już zbraknie starych dewotek bidni będą plebany~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna nikt napisał:
Zrozumiałabym jeśli napis ten byłby ewidentnie antyklerykalny czy generalnie antykatolicki napisany w celu obrażenia uczuć religijnych. A to tylko głupota, która mogła przyjść do głowy w każdym innym miejscu gdzie napis sam prosiłby się o przerobienie. Niekoniecznie na kościele.
Za deb***izm i glupote zawsze trzeba placic czy to komus sie podoba lub nie.Mlody wiek nie usprawiedliwia niczego zlego gdyz potem bedzie kradziez z rozbojem lub cos gorszego dla wlasnego pokazania sie ,ze ja to moge zrobic wszystko.Takie widzenie swiata nie moze przyslaniac smutnej rzeczywistosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze tej dziewczynie. Za duzo jest w Pulawach szczeniackich zachowan i takich osob. Rodzice zamiast wychowywac swoje dzieci hoduja je i widac co z tego powstaje. Moze to nauczy spoleczenstwo szanowac religie. A jak nie ma gdzie malowac to niech swoja buzke wymaluje mazakiem a na czole napisze "mam problemy ze soba"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niarljatotep napisał:
. Jeśli obrażę wielkiego cthulhu zostanę poddany represjom?
a mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi Wielki Przedwieczny sam wymierzy ci karę HERETYKU. A dziewczyna niech się cieszy że na stosie nie skończył , wcześniej , jeśli ładna , przez plebana nie obmacana znaczy obeznana z doktrynami wiary. Coś tam był o miłości , przebaczaniu , drugim policzku, ale to dawno temu i nie prawda. Sąd wykazał się taką spolegliwością wobec funkcjonariusza Pana B., że może sędzia zmienił by sąd cywilny na parafialny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra to może by tak "drugi policzek"? ============== "Drugi policzek" nie oznacza wcale tego zeby dawac przyzwolenie na zło wokół mnie. To tyle. Odnosnie zas całej tej sprawy: głupia, pusta dziewczyna, i tyle. Wyrok za surowy, bezsensowny. Nic nie da. Lepiej byłoby jakby sobie popracowała przez jakis czas w jakims hospicjum. Dużo wiecej by sie nauczyła. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oceniacie ją tak, jakbyście wy nigdy nic głupiego ot tak sobie w życiu nie zrobili. Nawet najlepszym się zdarza ale po co aż tak surowo karać i tym samym zostawiać ślad na całe życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany a jakie masz dowody ,że teraz napis a za kilka lat morderstwo? Ja znam dziewczynę co ledwo zawodówkę skończyła i co? Teraz ma 2 fakultety,zna 2 języki i pracuje w Wawce w PWC.Nauczyciele do siódemki ja wysyłali..Pewnie ją trzeba było do poprawczaka dać bo nic z niej nie wyrośnie. Tu panna zaszalała,miała markera i drapneła napis.Nie napisała,że katolicy to deb***e,nie napisała,że ma w doooopie kościół,Boga itp.Nie napisała,że ksiądz to pedał. Dostała wysoką karę a jaka kare dostake ksiądz za zgwałcenie ministranta? przecież ksiądz miał 10 minut radości a ministrant stres na całe życie i co? Księżulek dostaje inna parafię coby teraz na np.ślązakach pojeżdzić???? Co da ukaranie tej panienki, co ono nauczy? Ano to,że trzeba brać markery i niszczyć bo nam sie kler rozbzyczył.Głupie zachowanie księdza,bo zamiast ją nawrócić (taki jego zawód) to doniósł do prokuratury.Dla niej wieksza kara było by uczestnictwo w różańcu z puławskimi moherkami a tak gucio. Ja sama mam ochote coś teraz nabazgrać,ot tak na złośc!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie, jak malujący "grafiti" na tynkach, domalowający wąsy panienkom na reklamowych plakatach ta niegrzeczna osiemnastka winna być ukarana. Ale tylko za niszczenie mienia. W żadnym wypadku za "obrazę uczuć" wyrokiem niemalże w ikwizycyjnym stylu. Nawet Sąd dziś się wstydzi swego orzeczenia. Ba jak inaczej rozumieć jego zdanie, iżli to oskarżona sama określiła karę - wręcz sama się skazała. Klechy miast biegać do prokuratorów z donosami niech pierwej zastanowią jak niekiedy beznadziejnie głupie dzieła sami tworzą jednocześnie oznaczając je tabu świętości. "ŻYJ JAK M....." Taka treścią to rzeczona panienka mogła czuć się obrażona. Bo czy naprawdę ktokolwiek wie jak Tamta naprawdę żyła. Ewengelie co do istotnych faktów jedynie podają, iżli miała pozamałżeńskiego syna. To co- dzieiaj młodziutkie naśladowczynie mają się "puszczać"? Przecież na niepokalane poczęcie liczyć raczej nie mogą. A stateczne matrochy swoim mężom dawać już nie powinny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pulawy to prowincja wiec gdzie miala sie nauczyc ze z religii nie zartuje sie nigdzie. Sprobuj zrobic cos takiego w synagodze, meczecie lub kosciele protestanckim, 400 zl to naprawde nic. Prowincja wylazi z butow ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ludzie palili marihuanę nie byłoby wszystkich przestępstw, bo ona nastawia pokojowo. Darmowy poradnik uprawy znajduje się pod adresem: http://spam/dl/9140373/65b0dd3/Mari..._Bible.pdf.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bimm666 napisał:
masz racje fryzjer,trzeba uszanowac wiare,chociaz moze nie wierzy.Powinni jej wytatuowac na czole odpowiednik czynu.Ja gowniarze polamalbym rece gdybymbyl swiadkiem.
Moherku nie dałbyś rady nawet złapać nie mówiąc o łamaniu czegokolwiek a wytatuować to możesz sobie na pustym łbie- jestem głupi ! a będę jeszcze głupszy-a żeby być świadkiem to trzeba coś widzieć a tacy jak Ty są zbyt oślepieni przez sukienkowych by cokolwiek widzieć więc zostaje tylko szczekanie przy klawiaturze !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Co tam ksiądz, ale jakiego głupka z siebie zrobił sąd wydając taki wyrok. A może to już nie sąd? Może to już Święte Oficjum?
To już sąd św.Inkwizycji działający na chwałę kościoła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...