Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latkowie znieważyli puławskich policjantów

Utworzony przez ~gość~, 22 września 2009 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Utemperować to gnojstwo ,bo nie można spokojnie ulicą chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, tą baranine trzeba zdusić w zarodku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy da się zrobić z nimi porządek. Oprócz normalnych ludzi żyją tam całe rodziny, gdzie "tradycje alkoholowe" przechodzą z pokolenia na pokolenie. Odbieram młodego ok. 16 z przedszkola i widuję np. gościa leżącego pod klatką - strasznie zmęczony..., przechodząc z dzieckiem przez plac zabaw na Niemcewicza trzeba ostro wzrok odwracać. Ławeczki zajęte przez grupki 15-17 wyrostków, naćpanych, piwsko w rękach - nie wiem co byłoby gdyby człowiek się odezwał. Współczuję wszystkim, którzy mają tam mieszkania czy balkony z takim ekstra widokiem. W ogóle życie rodzinne mam wrażenie toczy się tam właśnie na ławeczkach... Nie wiem czy da się coś zmienić. Straż miejska cóż może zrobić takiemu gówniarzowi - co najwyżej mandat wlepi, który zapewne i tak zapłaci matka z renty. Może miasto zainteresowałoby się tematem i zorganizowało im jakieś zajęcia - typu sprzątanie osiedla, koszenie czy jakiś remont. Ta młodzież na prawdę nie ma co ze sobą zrobić. Co będzie za parę lat, skoro już teraz jest alkohol, narkotyki, burdy, podpalenia śmietników, niszczenie aut... Wszystko z nudów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...