Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek wiózł pasażera na dachu samochodu. Miał blisko promil alkoholu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 15:21 Powrót do artykułu
Trzeba tępić takie zachowanie - ale swoją drogą - Młodość jest piękna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze sprawdzić ważność dokumentów i stan techniczny samochodów urządzających nocne rajdy ulicami Puław. Dla ułatwienia działań Policji sugeruję zacząć kontrole od samochodów zjeżdżających się po zmroku pod Urząd Miasta Puławy od strony placu Chopina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodosc jest piekna pod warunkiem ze sie ja przezyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam - kto nie miał młodości - ten będzie jęczał - kto nie szalał teraz będzie się unosić mądrościami. Młodzi - szalejcie z rozumem :) A tak na poważnie - to trzeba by się zająć wreszcie kretynami na motocyklach - ścigaczach - to są stare pierdy po 30 a ryją i piłują całymi nocami po mieści i nikt nie protestuje - walą ulicami 150 km/h ... ja nie mówię żeby ich karać - ale upomnieć - PANOWIE - rozbijajcie się na obwodnicy - nie po osiedlach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ta gorzała, gdyby jechali tak na trzeźwo - rzekłbym młodośc jest piekna i durna. Ciekawe czy po auto przyjechała laweta.I na płatny parking. Niech laweciarz zarobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten na dachu ile miał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktafon miał 1,6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dorośnie narodowcem pewnie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam - kto nie miał młodości - ten będzie jęczał - kto nie szalał teraz będzie się unosić mądrościami.  Młodzi - szalejcie z rozumem :)  A tak na poważnie - to trzeba by się zająć wreszcie kretynami na motocyklach - ścigaczach - to są stare pierdy po 30 a ryją i piłują całymi nocami po mieści i nikt nie protestuje - walą ulicami 150 km/h  ... ja nie mówię żeby ich karać - ale upomnieć - PANOWIE - rozbijajcie się na obwodnicy - nie po osiedlach !
 stare pierdy po 30 powiadasz...a młody leszcz rozpierda...ący butelki byle gdzie i piłujący morde w środku nocy,nie patrząc na to że np.komuś dzieci śpią albo stary pierd musi wstać rano do pracy,to już nie przeszkadza? ja nie mowie żeby karać,pozbierać szkło a drzeć się do lasu a nie po osiedlach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam - kto nie miał młodości - ten będzie jęczał - kto nie szalał teraz będzie się unosić mądrościami.  Młodzi - szalejcie z rozumem :)  A tak na poważnie - to trzeba by się zająć wreszcie kretynami na motocyklach - ścigaczach - to są stare pierdy po 30 a ryją i piłują całymi nocami po mieści i nikt nie protestuje - walą ulicami 150 km/h  ... ja nie mówię żeby ich karać - ale upomnieć - PANOWIE - rozbijajcie się na obwodnicy - nie po osiedlach !
 Na obwodnicy nie za bardzo jest się o co rozbić. Na osiedlu zawsze znajdzie się jakiś słup, drzewo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż ułańska fantazja.. Popieram apele osób, które piszą o tych nocnych rajdach, mieszkam dość daleko od centrum, a i tak czasami hałas przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...