Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

20-letni motocyklista wyprzedzał i uderzył w mur. Nie żyje

Utworzony przez ja, 15 października 2013 r. o 09:53 Powrót do artykułu
[*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy skończyć ze smiercią na drogach. Motocykliści w Puławach nie maja mózgów i codziennie szaleją po mieście - policja powinna zrobić z tym porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Mamo i Tato, za to, że nie kupiliście mi takiego pojazdu. Dziś mam 26 lat i czuje się świetnie.Szkoda chłopaka, ale wina rodziców, bo zamiast motoru mógł sobie kupić coś znacznie pożyteczniejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w spokoju ale trzeba być niespełna rozumu by wyprzedzać pod mostem do parku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Mamo i Tato, za to, że nie kupiliście mi takiego pojazdu. Dziś mam 26 lat i czuje się świetnie.Szkoda chłopaka, ale wina rodziców, bo zamiast motoru mógł sobie kupić coś znacznie pożyteczniejszego.
  Weź się lepiej za robote i kup sobie sam. Ja kupilem sobie sam 15 lat temu za swoje pieniadze. Teraz mam 36 lat. Też dziekuje że mi rodzice nie musieli kupować  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie ze w wieku 20lat mógł sobie sam zarobić i kupić motor..to ze masz 26 lat i nadal mamusia Ci wszystko kupuje to juz Twój problem albo szczęście bananie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie ze w wieku 20lat mógł sobie sam zarobić i kupić motor..to ze masz 26 lat i nadal mamusia Ci wszystko kupuje to juz Twój problem albo szczęście bananie!
Taaak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś w tak pracowitą młodzież nie wierzę obserwując moich młodych sąsiadów.Po nocnych libacjach raczej na rano nie wstają.Wierzę tylko w chlubne wyjątki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był pracowity chłopak na motor sobie sam zarobił za granicą! Nie porownujcie go z dnem, to był dobry chlopak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTONITA widzę że jesteś bez jaj Tak ci przepadnie młodość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź się lepiej za robote i kup sobie sam. Ja kupilem sobie sam 15 lat temu za swoje pieniadze. Teraz mam 36 lat. Też dziekuje że mi rodzice nie musieli kupować  
Z taką różnica, ze wiem o tym, ze mu kupili. Skoro się zabił, to do tego nie dorósł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wolno było !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejnego wariata mniej. Żal rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos jak sie nazywal?? boje sie z to moj znajomy, nie odzywa sie a ja jestem zagranica..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeć Panie nad jego duszą  i nad duszą tego który wymyślił te  diabelskie ścigacze  bo tylu już ludzi młodych odeszło 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywał się Piotrek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno debila, mniej, wiem że o zmarłych się źle nie mówi, ale o debilach jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANIA żeby twoi starzy uzywali prezerwatyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele bijmy brawa!! Dawca organow mam nadzieje ze rodzina dobrze je przeznaczy dla chlopakow w jego wieku ktorzy walacza o zycie a nie ja marnuja tak jak on i inni debile na tych zajebistych maszynach?! I co ze se zapracowal i kupil sam?? W ten sposob zapracowal na smierc oooo wielki szac dla.niego. Spoczywaj i tak sie tam wszyscy znajdziemy szkoda ze tak szybko:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, przejaw głupoty rodziców. Nie sądzę aby sam zapracował i kupił taką maszynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...