Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek chciał skoczyć z bloku, dwie godziny negocjacji

Utworzony przez Urwisku, 19 października 2011 r. o 10:34 Powrót do artykułu
Dobry follow up do K44.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Natychmiast na miejscu pojawił się patrol z policyjnym negocjatorem,, Negocjatorzy z tego co widziałam przyjechali dopiero po 2 godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzecie piętro, no, no....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwagi zabraklo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł wybrać wieżowiec a nie taki niski bloczek. Z takiej niskiej wysokości paluszek by tylko sobie złamał. Kto chce popełnić samobójstwo to nie robi takiego cyrku. To po prostu był śmierdzący tchórz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jesteś taki cwany to ###### z 3 piętra i złam sb tylko palca.... Ciekawa jestem czy ci się to uda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy z jakiej wyskokości. Skoro to byl 3 pietrowy blok to na dachu jest 4 pietro. a po 2 różna wysokość a po dach pod skosem a nie płaski i tu też się zmienia wysokość dzbanku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość że chłopak desperat chciał popełnić samobójstwo to jeszcze go do aresztu wsadzili co za kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kyl napisał:
nie dość że chłopak desperat chciał popełnić samobójstwo to jeszcze go do aresztu wsadzili co za kraj...
Widocznie on tak chciał popełnić to samobójstwo,żeby nie popełnić a narobić wiele hałasu wokół siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...