Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
... a podobno przez Deluxa odwołali koncert ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam byłem, widziałem i słyszałem wszystko i mówię wam ; życzę budce aby jeszcze kiedyś nagrała tak dobrą płytę, jak dobry był nałęczowski koncert! naprawdę koncert był w dechę!!! niestety nie można powiedzieć tego o ostatnich płytach zespołu. moim zdaniem od dobrych 10 lat "dinozaury" nie stworzyli przyzwoitej płyty. szkoda, ale czekam na taką "przyzwoitą". pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulujemy władzom Lublina,ze tak bardzo pomagają,,Budce Suflera"promować Lublin.Wydajecie pieniądze napromocję nie tam gdzie trzeba.Skorzystał Nałęczów.BRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, konert był wspaniały. A Felek.... mniam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu grali w Nałęczowie a nie w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem z Nałęczowie i...wróciłem bo nie miałem gdzie zaparkować, dziękuję władzom Lublina za olewkę takiej imprezy, gdyby koncert odbył się pod zamkiem widowisko zobaczyło by wiele tysięcy ludzi bez problemów dostając się na koncert, nie wierzę że to piszę, ale Pruszkowski był pod tym względem b. dobrym prezydentem, ot taki chichot historii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialni za odmowę koncertu w Lublinie powinni odejść z pracy. Dla mieszkańców Lublina coś się należało, a tak co podróż do Nałęczowa. Masakara Panie Prezydencie z PO, tak jeszcze nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSTYD DLA LUBLINA, ŻE JUBILEUSZOWY KONSERT BUDKI BYŁ W NAŁĘCZOWIE!!!!!!!!!!!TEN ZESPÓŁ TO NAJLEPSZA RZECZ JAKA PRZYTRAFIŁA SIĘ LUBLINOWI NIE OD 35 ALE OD 100!! LAT. ODBIERAM SWOJE POPARCIE prezydentowi Wasilewskiemu, za całokształt i ten koncert, który odbył się na łące, w ciemnościach, nie było miejsc parkingowych i mnóstwo ludzi ominęła taka uczta! Wydaje mi się, że Budki nie kochają władze Lublina ale też lokalna prasa, może na tej zasadzie,że większość Polaków nie lubi Wałęsy. KOCHANA BUDKO, DZIĘKUJĘ CI ZA TEN KONCERT, ZA TWOJE PIOSENKI, ZA TRZYMANIE KLASY, I PRZEPRASZAM ZA lubelski ratusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...