Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dobże robil to so gorsze mendy niz psy ,ale widac ze pijanego gazem ?ta a na dołku do przyjazdu psuw pewniego skopali ja im kiedys naszćzalem z wiaduktu w piaskah na łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesooooooo, ale ty Adamek jestes guuupi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek ile ty masz lat? 7? Bo głupi jesteś jak but. Ale puki PO rządzi w polsce jest takich coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać go na lekcje poprawnej polszczyzny. A potem na dwa lata do kamieniołomu.   http://tnij.org/v12u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek to konfident z wierzchowisk koczuje u babki na wsi bo gdzie się nie pojawi to w ryj dostaje burak jeden. Ja go czaje sprzedawczyk jeb..ny ciota zasrana. Kołodziejczyk wiejski obszczy murze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe widze buraku ze mnie znasz to wpadnij tsza mi rowa wylizac wczoraj była twa matka ale ma jezyk pryszczaty jak ciągla memu knurowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie bydło powinno się traktować ostro. Tylko ostre traktowanie bez zahamowań sprowadzi takie agresywne bydle do odpowiedniej pozycji skruszonego pieska. Nic mnie tak nie "rozwala" jak taki bandzwoł wyzywający ludzi w otoczeniu dzieci i zakłócający spokój. Tylko pała nauczy bydło gdzie jego miejsce.   Jednak na pewno nie rozwiąże to problemu. Jak taki napije się ponownie - znowu będzie to samo. Jedyna rada - likwidować. Ale to nie w tym katolickim kraju. Tutaj chroni się bydło a zabija możliwość posiadania dzieci poprzez sprzeciw in-vitro....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...