Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podziwiam pana Czeżyka. Można się z nim nie zgadzać, ale jemu mimo podeszłego wieku po prostu "się chce" coś robić dla wspólnego dobra. Bieżcie młodzi przykład!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tja bardzo chce. Oszolom poziom hard. Reka w reke z macierewiczem, ten sam typ. Gufniany nauczyciel, czlowiek i znajomy. Mam bardzo zle zdanie o czlowieku ktory oszukuje osoby starsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tamtego momentu kariera tylko w dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWIELBIAM TO PIERD.... O OBALANIU KOMUNIZMU: -1989 Jaruzelski PZPR prezydent -1993 Cimoszewicz PZPR MS i prokurator -1996 Cimoszewicz PZPR premier -1997 TVN (WALTER TW) -1997 Miller z PZPR MSWiA -2001 Miller premier -2001 Cimoszewicz MSZ -2004 Belka PZPR ZSMP premier -2010 Belka NBP -2019 Cimoszewicz, Miller, Belka eurodeputowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Jawna kpina z narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalsza część bajki ..........a potem ci od 4 czerwca sprzedali Polskę za garść srebrników i zrobili z nas rynek zbytu dla zachodnich towarów , przy czym zachód wcześniej postarał się aby zniszczyć masz przemysł by nie stanowił dla nich konkurencji. 95% społeczeństwa stała się jeszcze większymi niewolnikami tym razem kapitalizmu , a 5% to ci którym się udało uwłaszczyć się na państwowym majątku i do dziś obrasta w luksusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołom, posłuchajcie co bredzi na Radzie Miasta, walka z wiatrakami...gościu oderwany od rzeczywistości. Kto go wybrał daje świadectwo swojej głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agitacja wyborcza wtedy prowadzona była nawet w dzień wyborów, i to w pobliżu lokali wyborczych - czyli w sposób dziś karalny. Przykładem wykorzystanie w tej agitacji (przed Szkołą Podstawową nr 30 w Lublinie) niepełnoletnich Harcerzy - Zawiszaków (z drużyny funkcjonującej przy Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego). Czy dokonaniem było np.: niszczenie państwowych zakładów pracy drakońskimi podatkami, wyprzedaż za bezcen majątku narodowego, dozwolenie (przy pomocy skanalicznych przepisów) na przejmowanie mieszkań zakładowych przez kanciarzy, wyrzucanie ludzi na bruk oraz inne łajdactwa? Wstyd i hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,chce mu się robić i to dużo ale tylko dla siebie i rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWIELBIAM TO PIERD.... O OBALANIU KOMUNIZMU: -1989 Jaruzelski PZPR prezydent -1993 Cimoszewicz PZPR MS i prokurator -1996 Cimoszewicz PZPR premier -1997 TVN (WALTER TW) -1997 Miller z PZPR MSWiA -2001 Miller premier -2001 Cimoszewicz MSZ -2004 Belka PZPR ZSMP premier -2010 Belka NBP -2019 Cimoszewicz, Miller, Belka eurodeputowani
 + Kwaśniewski TW ALEK 2 kadencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi Wałęsa w 1989? Udaje się do Kiszczaka z PZPR i przed II turą zmieniają ordynację wyborczą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezkrytycyzm.... Rycerz Demokracji..... wymiękam. Widać, że bezkrytycyzm podobny do tego jaki reprezentuje "rycerz" Karol K. ... czyli więcej pajacowania jak rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchając co mówi Czeżyk jestem za obowiązkowymi badaniami psychiatrycznymi dla wszystkich, którzy starają się o władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchając co mówi Czeżyk jestem za obowiązkowymi badaniami psychiatrycznymi dla wszystkich, którzy starają się o władzę.
 Za to moje doświadczenia z lekarzami skłaniają mnie do wniosku, że to właśnie tej grupie zawodowej przydałoby się leczenie, ale naturalnie nie u ich kolegów po fachu - psychiatrach, bo ci też wymagają pomocy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu, już dziękuję!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piet gnojki nie dostajecie Panu Czeżykowi. Trzeba było zyc  wtamtych czasach i mieć naprawdę odwagę. Większość z Was zapewne by sie pos...ła ze strachu. Ja nie podzielam poglądów Pna Ignacego, co nie znaczy, że podziwiam go za odwagę, upór i wiernosc ideałom. Ale do kogao ta mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z tym „odkłamywaniem historii”?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiąc analizę porównawczą osiągnięć PRL (1945-1975)  i RP (1989-2019), to mam wątpliwości, kto dokonał więcej pod względem budowy infrastruktury Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie dzięki zdjęciu z Wałęsą dostał się do sejmu. Jak już nie było zdjęcia - nie było Czeżyka w polityce przekraczającej Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...