Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

80 lat temu wybuchła II wojna światowa. Syreny w Puławach przetestowane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Niech se Maj na wszelki wypadek syrenę ręczną weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usterka została zgłoszona właścicielowi systemu, czyli Urzędowi Wojewódzkiemu w Lublinie. Jego pracownicy niedawno byli w Puławach i wykonywali testy. Te zakończyły się powodzeniem. ---- Więc co Maj ma do systemu wojewody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda to pisowiec, a koalicjantem Maja jest PiS, czyli Maj to PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda to pisowiec, a koalicjantem Maja jest PiS, czyli Maj to PiS.
 Weź trollu jesteś chory. Jak tam farma troli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda to pisowiec, a koalicjantem Maja jest PiS, czyli Maj to PiS.
Weź trollu jesteś chory. Jak tam farma troli?
 Farmę to ja mam, ale kur. Jaj ci u nas dostatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porzednim artykule o syrenach było takie debilne stwierdzenie: Gdyby doszło do realnego zagrożenia, mieszkańcy Puław nie zostaliby ostrzeżeni. System alarmowy uległ awarii. Nie wiem co jest bardziej szkodliwe: awaria syren w urzędzie czy pisanie takich bzdur: syreny urzędu nie są jedynym systemem alarmowym. Nie są nawet głównym systemem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma syren urzędu gminy miasta czy powiatu. Są syreny systemu obronnego państwa zarządzane przez wojewodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie odwołano alarmu - kolejny wstyd cymbałów z czerwonymi flarami - zero pojęcia o przysposobieniu obronnym. Za wszczynanie fałszywego alarmu - sąd polowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że chociaż pan prezydent nad wszystkim czuwa - wykrył i zlikwidował awarię brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy podczas okolicznościowego wystąpienia prezydent odczyta list od swojego pisowskiego przyjaciela Dudusia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jakoś mi się wydaje, że syreny nie zawyły w mieście 1 września o 12.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...