Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Absurd na parkingu: No i stoi jak słup. Ani go ruszyć

Utworzony przez edziu, 8 grudnia 2009 r. o 14:41 Powrót do artykułu
PRL trwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking parkingiem. Plany się zmieniły, trzeba je zaktualizować... Wiadomo, ktoś nie przemyślał wcześniej sprawy. Jednak z drugiej strony, PGE Puławy to najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Załatwić u nich coś podobnego to droga przez mękę. Powinienem wypisać tutaj nazwiska "kierowników", którzy naprawdę nie mają o niczym pojęcia. Ba! Nie wiedzą nawet jak czyta się ich własne mapy... TRAGEDIA ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co było pierwsze słup czy parking?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa polskie planowanie. Prawidłowy porządek rzeczy wydaje się oczywisty: Planowanie (gdzie blok, gdzie parking, gdzie chodnik, gdzie słup - ABY NIC NIE BYŁO W KONFLIKCIE I NIE UTRUDNIAŁO ŻYCIA LUDZIOM)... NO ale nie w Polsce! O nie.... tutaj każdy robi jak chce, bez porozumienia, bez KOORDYNACJI. A potem mata takie kwiatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i-ti napisał:
A co było pierwsze słup czy parking?
Pytanie wydaje się filozoficzne i nawiązuje do kwestii kury i jajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że się da, tylko wiązałoby się to wydatkami i na premie i podwyżki dla pracowników spółdzielni i zarządu by już nie starczyło, tak więc niech mieszkańcy się meczą dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...