Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja była żona molestuje mojego syna. Kto mi uwierzy? Kto uwierzy mojemu dziecku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na słowo trudno uwierzyć. Ale skoro ją molestował, to musiały być inne przypadki. A jeżeli doznała tak wielkiej traumy, to pewnie zna każdy centymatr jego penisa. Opisze go dokładnie i będzie wiadomo komu wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wariograf, mają problem problem z dowodami czy może znajomy policji i prokuratury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym wariografem to ktoś naoglądał się filmów o szpiegach. Gdyby to był tak niezawodny sposób to zawsze wystarczyło by zbadać podejrzanego i wsadzić do ciupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Dziennik Wschodni kolejnej osobie ZNISZCZYLIŚCIE ŻYCIE BEZPODSTAWNYMI OSKARŻENIAMI, Szukajcie sensacji teraz gdzie indziej ! Słupki marnym "dziennikarzom" spadają !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiarygodność zeznań Agnieszki P. zbadana przez biegłego, ze względu na dobro pokrzywdzonej, pozostaje utajniona." To daje jednoznacznie do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczytała się kobita głupot w internecie i teraz uważa że była molestowana. A jak kąpali ją w wannie to powinni używać rękawiczek. Co za głupie czasy i ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście lat temu (na gorąco) nie znaleziono dowodów, teraz nie znaleziono dowodów (mimo presji mediów i nagonki dziennikarskiej) - sądzę, że to potwierdzenie, że do niczego nie doszło, a dziewczyna szuka pieniędzy i rozgłosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tak łatwo znaleźć dowód molestowania. Była niedawno sprawa, ze 51 letni gośc zgwałcił na cmentarzu upośledzoną 26 letnią dziewczynę,  ta na skutek stosunku zaszła w ciążę... i sprawa pomimo tak oczywistego dowodu i zeznań świadków wcale nie była dla śledczych łatwa...a może wciąż nie jest?  Słowa twojego komentarza są przykre i niesprawiedliwe. Trzeba uczyć dziewczynki, że mężczyźni to dzikie bestie a równouprawnienie to mit...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...