Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adrian nie ma ręki. Zbieraj nakrętki i pomóż chłopcu

Utworzony przez jjj, 31 sierpnia 2010 r. o 10:04 Powrót do artykułu
To napiszcie jasno, czy można te nakrętki do Was do redakcji przynieść, czy gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, wszystko fajnie, akcja jak najbardziej słuszna i wiele osób chętnie się przyłączy do akcji zwłaszcza, że zbieranie korków z butelek, które i tak się używa, to nie jest ciężkie poświęcenie. Ale drogi Dzienniku może wypadało by podać co z tymi korkami zrobić potem - gdzie, kiedy i komu dostarczyć. Przecież ktoś nie będzie szukał po całym mieście czy nawet innych miastach gdzie oddać na przykład 23 korki, które uzbierał. Jak się włącza i promuje taką akcję to wypadało by do końca wszystko dograć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba 30 tys. kilogramów korków trzeba, a nie 30 tys. korków, to jest delikatna różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jaki sposób można przekazywać te nakrętki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo zakladów pracy włączyło się do tej akcji, np. w zakładzie, w którym pracuje mój mąż, chętni pracownicy zbieraja nakrętki i przynoszą po 100-200. Szef wynagradza im dobrą wolę i za każde 100 nakrętek dostają 1 dzień wolny do wykorzystania w ciągu roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Zenka hej filozofie zapyziały nie trzaskaj swoja edukacja,,,,pofatyguj sie do pana ŻYCINSKIEGO niech wyskoczy że złotych pierścionków i pałaców i pomoże blzniemu,tam możesz się wykazać swoją chamską obyczjowością,,,,,,obawam się że się pewnie zmoczysz prędzej niż to zrobisz,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHĘTNIE SIĘ PRZYŁĄCZĘ DO AKCJI ,ZAANGAŻUJE DO NIEJ WSZYSTKICH ZNAJOMYCH I MÓJ ZAKŁAD PRACY ,PROSZE TYLKO O JAKIŚ KONTAKT W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sposób aby szybko zebrać dużo nakrętek. W Świdniku (podejrzewam, że w Lublinie również) jest dużo pojemników na butelki PET. Ludzie często wyrzucają buteli z nakrętkami, co widać. Butelki wystają i łatwo jest odkręcać nakrętki. Może harcerze, albo inna organizacja mogła by się tym zająć. Przejść i zebrać, nic trudnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO FAJNIE, BARDZO SZCZYTNY CEL, TYLKO WYPADA PODAĆ NA FORUM DROGA REDAKCJO GDZIE OWE NAKRĘTKI NALEŻY DOSTARCZAĆ!!!!! SĄDZE, ŻE WIELE LUDZI TO WIEDZĄC PRZYŁĄCZYŁO BY SIĘ DO TEJ AKCJI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redokcj napisz gdzie mozna te korki oddawac czy do was do refakcji ? bo chyba tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o informację gdzie nożna oddawać nakrętki. Chętnie będę zbierać aby pomóc. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ ABY KAZDY WYDRUKOWAŁ TEN ART. I POWIESIŁ W SWOJEJ KLATCE - WYSTARCZY WYSTAWIC JAKIES PUDŁO NA NAKRĘTKI - GDY SIĘ NAPEŁNI PRZEKAZAC GDZIES... DLA ADRIANA, GDZIE JESZCZE NIE WIEMY, ALE OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄC - OD ZORGANIZOWANIA ZBIÓRKI!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że prawie każdy porusza ten temat co ja na początku - co do licha z tymi zebranymi nakrętkami zrobić!! Czytając artykuły w internetowej wersji dziennika większość albo jest niejasna albo są błędy. Redakcjo, nie jestem pierwszy który kieruje tę prośbę - zmieńcie, bądź mocniej pilnujcie osoby które redagują czy wpisują artykuły. Nieraz ciężko nawet wyłapać sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie wiem w jakim celu zbieramy te nakrętki. Myślałam, że tylko po napojach zbieramy. Nakrętki przekazujemy pewnie do rodziców chłopca albo komuś kto może je podrzucić do Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś uzbiera większą ilość korków piszcie na forum, jakoś się zgadamy mam kogoś kto jeździ w te okolice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest jak wół napisane! " I Ty możesz pomóc Jeżeli ktoś chciałby pomóc rodzicom Adriana w zbieraniu korków, prosimy o kontakt z naszą redakcją. Adres e-mail: kowalska@dziennikwschodni.pl." Ludzie, czytać, a nie od razu pretensje, że nie napisali co z tym zrobić. Maila wysłać nie trudno, ja już to zrobiłam i się dowiem wszystkiego. A Wy dalej lamentujcie na forum. Co za naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nakretki można przynosic do sklepu na kleeberga 12a na dole czynnego do 24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wiem, widać napisany jest adres e-mail ale jak kilkaset osób wysyłać wiadomość będzie po tą samą sprawę to chyba nie ma sensu. Poza tym, ktoś uzbiera 30 nakrętek i będzie je wiózł do Puław może? Owszem narzeka dużo osób, bo sie podejmuje jakąś akcję, ale wszystko jest chaotyczne i nie dograne do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie stwarzać problemy ja mam kogoś kto wie co zrobić z nakrętkami, wozi je do Puław jaki problem jest napisać na forum mam ileś nakrętek kto je dostarczy? podać jakiś kontakt, umówić się. Co to za problem? żaden jak ktoś ma nakrętki to piszcie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim obowiązkiem jest pomóc. Tak jak ktoś tam już napisał wcześcniej, że trzeba wydrukować ten artykuł wywiesić na klatkach schodowych i zostawić jakieś pudełko do którego będzie trzeba wrzucać nakrętki. Każdy chyba ma w domu kilka butelek z których może wziąć je i poprostu tam wrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...