Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera korupcyjna w szpitalu w Puławach. Była dyrektor: "Sytuacja wymknęła się spod kontroli"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2017 r. o 06:56 Powrót do artykułu
A może z władzą się dzieliła łapówkami ?!? W końcu w Wyrzucono z pracy księgową z I LO Czartorycha, ale zarzutów jej nie postawiono, coś jest na rzeczy władza chyba nie radzi sobie (nie wie co się dzieje w powiecie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....odczuwała „presję finansową”, bo miała w banku kredyt z wysokimi ratami. taaaaa....... ja *** tez mam kredyt i nie kradnę babo. nie dość, że dyrektorskie stanowisko (dobrze płatne) to jeszcze łapa swędzi...... ja o wiele mniej zarabiam i nie kradnę. złodziej zawsze będzie złodziejem..... taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kupuje mieszkanie w Wilanowie w warszawce?! Kto mieszkałby w Lemingradzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani ta związana z PO nadal pracuje w ZOZ tyle,że ją "schowal" na mniej intratnym stanowisku choć ponoć nic finansowo nie straciła.O ile pamiętam to podlega teraz pod Abramowice a jest chyba w Łysołajach pow.Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byla dyr.pracowala w szpitalu,dorabiala no i oczywiscie dokradala.Takie byly czasy tylko idiota mogl pojsc na uklady i zafundowac chorym pacjentom niby jedzenie po przywiezieniu z Lublina.Lezalem w szpitalu i co wtedy nam serwowano to watpie czy byliby zadowoleni pacjenci na czterech nogach.Jak pamietam to byla pozegnano nagroda przez starostwo w wys.okolo 100 tys.pln.Nieslusznie pobrane pieniadze powinne byc zwrocone wraz z odsetkami a darczyncy ukarani za swoja lekkomyslnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q...wa, ile zrazy trzeba pisać, że ta Pani to wymysł PSL i starosty Popiołka, to on ja znalazł, to on ja promował i to on ją do końca bronił!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyć jakoś musi, ale z dyrektorowania powinna zniknąć raz na zawsze, podrzędne stanowisko i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żyć jakoś musi, ale z dyrektorowania powinna zniknąć raz na zawsze, podrzędne stanowisko i to wszystko.
  poprzednie stanowisko ? to twoim zdaniem ma byc kara ?  hmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popiolek nie tylko ja wsadzil na stolek wczesniej byl niejaki Orzel protegowany i doprowadzil szpital na skraj bankructwa.cos PSL nie ma reki do kadr albo kryje sie za tym cos wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popiołek to jeszcze chyba niezłą premię jej dał na odchodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szyderczy uśmieszek na fotce mówi wszystko. Łapa swędziała co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju by ją rozstrzelali i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Popiolek nie tylko ja wsadzil  na stolek wczesniej byl niejaki Orzel protegowany i doprowadzil szpital na skraj bankructwa.cos  PSL nie ma reki do kadr albo kryje sie za tym cos wiecej.
  Orła to chyba jeszcze Żaba co krążył między PSL a PO.  A kto z zarządu w tamtej kadencji za służbę zdrowia odpowiadał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pisowska gwiazda, pan członek obecnego zarządu z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to raczej pan Gorgol nie ma szczęśliwej ręki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to taki członek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...