Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ankieter zapyta czy oszczędzasz energię

Utworzony przez perła, 1 czerwca 2014 r. o 12:24
W Lublinie tak ludzie zaczęli oszczędzać wodę że MPWiK musiał podnieść cenę wody bo im spadły obroty wiec nie wiem czy jest sens oszczędzania z punktu widzenia konsumenta bo na pewno dobrze wychodzi na tym producent energii czy dostawca wody bo mniej dostarczy a to mniej kosztuje a te same zyski bo cenę podniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jest z ogrzewaniem, bo bloki ocieplone liczniki ciepła a koszty ogrzewania te same, dziwne nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak póxno żeśta się pobudzili? Ja już kilka lat temu pobudowałem chałupę. Trzeba było szybciej się z tym grzebać... w waszej Łunji już dawno to funkcjonuje. Ale jak widać nasi dopiero się obudzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jest z ogrzewaniem, bo bloki ocieplone liczniki ciepła a koszty ogrzewania te same, dziwne nie?
  Pewnie, że dziwne, ale mnie to nie dziwi :) Te złodzieje ze spółdzielni i ciepłownictwa zawsze będa tak kombinować, aby dymać mieszkańców. A im większa oszczędność, tym bardziej można dymać. To taka polska blokowa przypadłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...