Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apeluję do zwolenników partii Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego do głosowania na Konfederację Wolność i Niepodległość! CK, tel. 578-106-777

Utworzony przez CK, tel. 578-106-777, 9 września 2019 r. o 10:32
Apeluję do zwolenników partii Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego do głosowania na Konfederację Wolność i Niepodległość! CK, tel. 578-106-777. Moja partia w wuborach samorządowych 2018 miała w skali Polski poparcie małe bo tylko 0,78%. Ale w skali Puław i Powiatu Puławy poparcie to wynosiło 4%. Rekordowe było w Pożogu w gminie Końskowola 12,4%! Polaku nie głosuj na komunistów z PZPR a obecnie SLD- wiadomo dlaczego! Nie głosuj na PSL czyli dawny ZSL- też wiadomo dlaczego! Nie głosuj na partie Okrągłego Stołu czyli PO i PiS! Założyciele tych partii pili wódkę z komunisatami z PZPR i SB w Magdalence i przy zdradzieckim  Okrągłym Stole i radzili jak okraść Polskę i Polaków i zniszczyć naszą Ukochaną Ojczyznę! To Nowa Targowica! Nie głosuj na Nową Targowicę! Na mnie w wyborach samorządowych głosowało 514 osób! Apeluję do tych osób! Oddajcie swój głos na Konfederację Wolność i Niepodległość! CK, 24-100 Puławy, ul. Kaniowczyków 15/5, tel. 578-106-777
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornel Morawiecki. Wzór członka rodziny. Jedną kobietę kocha, z drugą ma ślub a z trzecią dziecko. A on z PiS przypadkiem nie startuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornel Morawiecki. Wzór członka rodziny. Jedną kobietę kocha, z drugą ma ślub a z trzecią dziecko. A on z PiS przypadkiem nie startuje?
 Nikt z nas nie jest bez grzechów. Tylko Jezus Chrystus był bez grzechu! Nie jesteś człowieku godzien zawiązać buta Kornelowi Morawieckiemu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańców Puław i Powiatu Puławy zachęcam do oddania głosu na pana Jakubę Kuleszę z Konfederacji Wolność i Niepodległość! Nie dla tego, że jest z Puław ale dlatego, że ten młody człowiek ma poukładane w głowie. Pana Jakuba Kuleszę znam od 2008 roku. Razem organizowaliśmy spotkanie z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem. Warto oddać głos na Jakuba Kuleszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornel Morawiecki. Wzór członka rodziny. Jedną kobietę kocha, z drugą ma ślub a z trzecią dziecko. A on z PiS przypadkiem nie startuje?
Nikt z nas nie jest bez grzechów. Tylko Jezus Chrystus był bez grzechu! Nie jesteś człowieku godzien zawiązać buta Kornelowi Morawieckiemu!
 Tym samym, pani Małgorzata od Rzekomego Plagatu też zasługuje na wybaczenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornel Morawiecki. Wzór członka rodziny. Jedną kobietę kocha, z drugą ma ślub a z trzecią dziecko. A on z PiS przypadkiem nie startuje?
Nikt z nas nie jest bez grzechów. Tylko Jezus Chrystus był bez grzechu! Nie jesteś człowieku godzien zawiązać buta Kornelowi Morawieckiemu!
Tym samym, pani Małgorzata od Rzekomego Plagatu też zasługuje na wybaczenie!
 Jeżeli chodzi o plagiat pani Małgorzaty Górskiej Lenartowicz z PiS to autorzy 2 splagiatowanych prac mogą pani radnej z PiS wybaczyć ordynarny PLAGIAT! Ale jest jeszcze Kodeks Karny! Za plagiat grozi do 3 lat więzienia i jest to ścigane z oskarżenia publicznego 10 lat. Plagiatorka powinna stracić tytuł magistra! Stołek Dyrektorki Mieskiego Przedszkola Nr 10 w Puławach. Pobory Dyrektora 80.000 zł rocznie. Stołek radnej Rady Powiatu Puławy z ramienia PiS. Oraz mieszkanie komunalne M-4 o wartości 200.000 zł jak sama podała w oświadczeniu majątkowym jakie dostała od towarzysza Janusza Grobla z PZPR w nagrodę za "napisanie" pracy magisterkiej! Ale jaki jest PiS każdy widzi! Dla mnie ludzie z PiS niczym nie różnią się od hołoty z PZPR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto oddać głos na Jakuba Kuleszę pochodzącego z Puław!  Apeluję do zwolenników partii Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego do głosowania na Konfederację Wolność i Niepodległość! CK, tel. 578-106-777
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddamy na niego głos! Obaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddamy na niego głos! Obaj!
 Mój Drogi Przyjacielu! W Puławach na partię Wolni i Solidarni w wyborach samorządowych do Sejmiku Wojewódzkiego oddano ponad 1000 głosów. W skali Zaodniej Lubelszczyzny o ile dobrze pamiętam 4150 głosów. Na moją osobą głosowało 514 osób! Właśnie do tych osób z głaszam się o poparcie dla pana Jakuba Kuleszy i całej listy Konfederacja Wolność i Niepodległość! Wiem, że te 4150 głosów, czy 514 głosów to nie jest gigantyczne poparcie. Ale Konfederacja Wolność i Niepodległość jest na granicy progu 5%. Twój szyderczy wpis ubawił mnie! CK, ***orlik.pulawy.pl, tel. 578-106-777
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...