Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koles cos kreci,normalny facet gdyby mu zamordowali całą rodzinę to by trafił w kaftanie do Tworek taka by strzelił załamkę.Nie wierze w to ze jest takim trwardzielem ze po stracie dziecka jakos sie trzyma.Jesli mu udowodnią winę powinni go ukamieniować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANGUS...............W CELI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beria napisał:
Uznano go za winnego na podstawie profilu psychologicznego i zeznań paru osób, które potem ów zeznań nie mogły potwierdzić, ponieważ nie były do końca przekonane. Ja wiem, że już "po ptokach", bo karę śmierci wykonano, ale za dużo w tamtym śledztwie było niedomówień by z całą pewnością twierdzić, że to na pewno on.
Od tych wydarzeń minęło sporo czasu, dzisiaj technika poszła do przodu, inaczej prowadzi się śledztwa, są nowoczesne metody wykrywania śladów, nie rodem z csi ale też skuteczne. Jeżeli policja podejrzewa że zrobił to ojciec to musi miec jakies podstawy aby tak twierdzić, to za poważna sprawa zeby nie mając dowodów kogoś oskarżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='5.11.2009, 11:51:32' post='189065'] A uważasz, ze ojciec nie mógł tego zrobić? Więc kto? Marsjanie? Kto może mieć chęć wymordować całą rodzinę w przypadku kiedy ludzie są zupełnie przeciętną rodziną jakich wiele? Kto może mieć motyw jak nie najbliższa osoba? W tego typu sprawach podejrzane są zawsze bliskie osoby, tutaj nie znaleziono dowodów na działanie osób trzecich a zachowanie ojca wydaje się bardzo dziwne. A czy ty byś zabił/a swojego/swoją męża/żonę , którego kochasz nad życie ?? Zarabiasz pieniądze i czy za te ciężko zarobione 20 tyś. byś je spaliła jak samochód ?? Hmmm pomyśl ! Prawdą jest mafia gdyż jedna z sióstr wyszła za mąż za tego co miał porachunki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy ty byś zabił/a swojego/swoją męża/żonę , którego kochasz nad życie ?? Zarabiasz pieniądze i czy za te ciężko zarobione 20 tyś. byś je spaliła jak samochód ?? Hmmm pomyśl ! Prawdą jest mafia gdyż jedna z sióstr wyszła za mąż za tego co miał porachunki !!
A czy ty przypadkiem nie naogladałeś się za dużo filmów sensacyjnych? Mafia buehehe, ludzie to dopiero mają wyobraźnię. Gdyby kochał swoją rodzinę to by nie planował jej wymordowania, psychopata jeden i mam nadzieję, ze jeżeli udowodnią mu tą zbrodnię to zgnije w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, takie zbrodnie popelniane przez najbliższych na własnej rodzinie zdarzają się. A to ojciec morduje całą rodzinę a później popełnia samobójstwo a to matka zabija własne dzieci. To, że niezbyt często slyszy się o takich morderstwach nie oznacza że do nich nie dochodzi. W tym wypadku policja i prokuratura muszą dysponować jakimiś dowodami które wskazują ze sprawcą tej straszliwej zbrodni był ojciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jednak trudno w to uwierzyć. Obwawiam się, że pare osób myśli przy pomocy bądż to czapki, bądż to immunitetu. Zgodziłbym się tutaj z Ziobrą, że prokuratorzy powinni być finansowo odpowiedzialni za skutki swoich decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy ty przypadkiem nie naogladałeś się za dużo filmów sensacyjnych? Mafia buehehe, ludzie to dopiero mają wyobraźnię. Gdyby kochał swoją rodzinę to by nie planował jej wymordowania, psychopata jeden i mam nadzieję, ze jeżeli udowodnią mu tą zbrodnię to zgnije w więzieniu.
pomyślcie logicznie,że jeden człowiek nie jest w stanie zabić trzech osób naraz,ktoś by się tej jednej "osobie"zdołał wymknąć z domu z wołaniem o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!tego na pewno nie zrobił ojciec/mąż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
pomyślcie logicznie,że jeden człowiek nie jest w stanie zabić trzech osób naraz,ktoś by się tej jednej "osobie"zdołał wymknąć z domu z wołaniem o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!tego na pewno nie zrobił ojciec/mąż
He he, jeden człowiek może zabić nawet 5 - 7 członków rodziny, było sporo takich przypadków na całym świecie. Jaka w tym trudność ? Wystarczy pozamykać ich w jednym pokoju, wypuszczać po kolei i wiązać sznurkiem. 15 letni syn i 89 letnia babcia to pestka, a 47 letnia żona to nie przeciwnik dla psychopaty. To zrobił na 100 % ojciec, bo Policja ma na bank dowody zebrane na miejscu kaźni. koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
pomyślcie logicznie,że jeden człowiek nie jest w stanie zabić trzech osób naraz,ktoś by się tej jednej "osobie"zdołał wymknąć z domu z wołaniem o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!tego na pewno nie zrobił ojciec/mąż
A mało bylo takich przypadków gdzie ojciec wymordował całą rodzinę? To nie jest przypadek tylko starannie przemyślane działanie a ofiary najczęsciej nie spodziewają się ataku. Jezeli już coś piszesz to najpierw pomyśl. Prawdopodobieństwo, ze ktoś inny mógł w tym uczestniczyć istnieje, jednak jeżeli dowody wskazują sprawcę w tym wypadku ojca to prawdopodobnie tak jest, być może sam przyzna się do winy lub wskaże czy ktoś mu pomagał. Rozumiem, ze niektórym ciężko pojąć jak ojciec może coś takiego zrobić, stąd te niedowierzanie i wymysły o mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego niektorzy z was kpia z tego,ze zabojcami mogla byc mafia? gdybyscie znali rodzine to byscie wiedzieli,ze faktycznie byly tam jakies porachunki,wiec nie mozna tego calkowicie wykluczyc. obecnie glownym podejrzanym jest ojciec,czy slusznie? tego nie wiem. trudno mi ocenic. zapewne w najblizszym czasie wszystko juz sie jednoznacznie wyjasni. w kazdym badz razie wiem,ze niezaleznie od tego kto to zrobil-Ci ludzie nie zasluzyli na smierc. Pamietam Karola jako milego i dobrego chlopaka,nigdy bym nie pomyslala,ze taka tragedia spotka jego i jego rodzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...