Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i bardzo dobrze wyszło - to wstyd żeby pseudo apolityczny przewodniczący "dorosłej" Rady Miasta Puławy mieszał się do spraw Młodzieżowej Rady. Czy już mało ma pracy na swoim podwórku czy też młody kandydat na polityka taką solą mu w oku? Musi coś w tym być.... znaczy ten młody człowiek musi być niezły w tym co robi skoro takie emocje wywołuje u "starego wyjadacza" Najwyższa pora żeby na tym rynku pojawił się ktoś z nowymi pomysłami Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi młody kandydat na polityka strasznie przeszkadzać apolityczności przewodniczącego dorosłej rady. Bardzo dobrze, trzym się chłopak - masz moje poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Sosik proszę się trzymać i nie poddawać osądom starych .Konkurencja im rośnie więc skowyczą aby w przyszłości nie stracili ciepłych posadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak szacunku dla innych osób z młodej rady które nie popierają tej partii politycznej. Widać że chęć wypromowania siebie jest wyższym celem.Nie dziwie się że ludzie się sprzeciwiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy rozumiecie co znaczy APOLITYCZNA drodzy państwo. zwłaszcza młodzierzówka ! żal. mr. Sosik. Żal totalny. Na Twoim miejscu bez zawachania bym zrezygnowała gdyby ważne było dla mnie dobro ogółu i dobre imie MRM. ;/ Po Twoim komentarzu widać że jesteś zadufanym arogantem. [na Pan sie nie bede zwracać bo jestes w moim wieku za to wiele poziomów niżej]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego nie mówicie o tym, że Palikot chce ufundowć wycieczkę do Wenecji ? Przecież tym genialnym posunięciem udowodni słowa Wielkiego Prezydenta Komorowskiego, że do powodzi można się przyzwyczaić. A swoją drogą Hania Gronkiewicz-Walc też ucierpiała w powodzi - ugryzł ją komar, a jednego nawet połknęła - skrżyła się w telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radnaMRMinnegomiasta napisał:
czy rozumiecie co znaczy APOLITYCZNA drodzy państwo. zwłaszcza młodzierzówka ! żal. mr. Sosik. Żal totalny. Na Twoim miejscu bez zawachania bym zrezygnowała gdyby ważne było dla mnie dobro ogółu i dobre imie MRM. ;/ Po Twoim komentarzu widać że jesteś zadufanym arogantem. [na Pan sie nie bede zwracać bo jestes w moim wieku za to wiele poziomów niżej]
Faktycznie, żal. Zastanów się zanim zaczniesz krytykować innych. Pisze się "młodzieżówka" a nie "młodzierzówka", "zawahanie" a nie "zawachanie". Właśnie udowodniłaś ile poziomów jesteś wyżej. Gratuluję! Śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radnaMRMinnegomiasta napisał:
czy rozumiecie co znaczy APOLITYCZNA drodzy państwo. zwłaszcza młodzierzówka ! żal. mr. Sosik. Żal totalny. Na Twoim miejscu bez zawachania bym zrezygnowała gdyby ważne było dla mnie dobro ogółu i dobre imie MRM. ;/ Po Twoim komentarzu widać że jesteś zadufanym arogantem. [na Pan sie nie bede zwracać bo jestes w moim wieku za to wiele poziomów niżej]
A to co za matoł i nieuk napisał? Ortografii nie znasz, a do władzy sie rwiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to co za matoł i nieuk napisał? Ortografii nie znasz, a do władzy sie rwiesz?
Wielu takich siedzi co zdania nie potrafi sklecić,żeby błędów nie narobić.Wstyd ,że to do szkoły gdzieś chodzi lub chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po napisał:
Brak szacunku dla innych osób z młodej rady które nie popierają tej partii politycznej. Widać że chęć wypromowania siebie jest wyższym celem.Nie dziwie się że ludzie się sprzeciwiają.
Niestety wygrywa większość arytmetyka jest nieubłagana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZIELIŚCIE TĄ STRONĘ ######www.robertsosik.pl/ nawet ten kto robił tą stronę zjebał wklejone zdjęcie jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Po Czartorychu mlodzież jakiś poziom reprezentuje sobą czego nie można powiedzieć o innych puławskich szkołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
On ukończył ZST (Chemik). Ci z Czartorycha są właśnie przeciwko niemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Z tego co piszesz wynika, że dobrze znasz pana Sosika, a piszesz, że jest z czarta.. z tego co ja wiem, on jest z zespołu szkół technicznych i tam jakieś akcje charytatywne organizował. A ciebie ojciec nie "napieprzał" jak byłeś małolatem? Zastanów się o czym piszesz, bo to poniżej poziomu krytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Kolego... Jak mieszkasz w pobliżu to podejdź. Chętnie z Tobą porozmawiam i naprostuje Cię na właściwy tor. Przestaniesz bzdury wypisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunięcie Sosika z funkcji przewodniczącego nie jest pomysłem p. Śliwińskiego, wyniknął on z inicjatywy kilku radnych, komisji rewizyjnej oraz częsci prezydium. Pan Ślwiński nie ma z tym nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
WIDZIELIŚCIE TĄ STRONĘ ######www.robertsosik.pl/ nawet ten kto robił tą stronę zjebał wklejone zdjęcie jego
a co baranku tobie nie ma kto strony zrobić? w dzisiejszych czasach każdy może sobie stronkę założyć i nikomu nie musi zazdrościć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Masz nieuku może coś przeciwko jego ojcu? Z twojej wypowiedzi od razu można poznać co sobą reprezentujesz. A moim zdaniem facet kawał dobrej roboty odwalił skoro syn zdał maturę, odznacza się dobry sercem i chęcią niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. A że ma jakieś poglądy polityczne? Każdemu wolno. Przynajmniej próbuje coś robić zamiast całymi dniami siedzieć jak pelargonia na ławce pod blokiem i patrzeć kto po osiedlu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Kto go tam wybrał. Myśli ze ja ukończył Czartorych to wszystko mu wolno. On mieszka koło mnie ,prawie codziennie go widzę. Pamiętam jak ojciec go napieprzał bod blokiem, jeszcze razem z nim do podstawówki chodziłem to tak się pucował nauczycielom ze prawie głowę to miał w ich pupach. Niech ktoś kto ukończył noramlną szkołę nie czartorych o normalnym wygladzie zajmie jego miejsce, bo tym z czartorycha nie można ufać
Kto go wybrał? Radni. A teraz im nagle nie pasuje. To trzeba było myśleć na początku, wybrać kretyna, który byłby zupełnie bierny, nic sobą nie reprezentował, i był tylko dodatkiem do Radnych. Przewodniczący się nie podoba, a Radni to co? Zdziałali coś? Zrobili? Podjęli jakiekolwiek działania? Czy z ich strony wyszła jakaś inicjatywa? Niestety nie. Jak się nie ma pomysłów i chęci do działania, to się nie pcha tam, gdzie trzeba takie cechy posiadać. Kolega "chwali się", że zna Przewodniczącego, a nie wie nawet gdzie do szkoły chodził? Nie trzeba tego nawet komentować. Żenada. I co w związku z tym, że jak się wyraziłeś "ojciec go pod blokiem napieprzał"? Ciebie nie miał kto, to wyrosło, co wyrosło.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...