Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja pieeerdole...zydy-wstyd mi, duren
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zawodnicy,  szacun, szarpnęli trochę głosów w wyborach. Coś mam wrażenie, że mogli to być dyskutanci sławnego kiedyś tematu na forum;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha nareszcie się coś dzieje. Koliby chciały wyhuśtać wspólnika z działki i dostali za swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuszkom ZSLowcom puszczaja zwieracze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie najemnik z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze od dwóch dni w tvn trąbią o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wątek wprowadzenia w błąd urzędnika państwowego i czerpania korzyści ze sprzedaży mienia wspólnoty za co grozi do 8 lat będzie podjęty przez prokuraturę??? W kraju prawa nie powinno być litości dla takich cwaniackich działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.. Kolibski nic za darmo nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samozwańczy prezes wspólnoty razem z kumplami, notariuszem i rzeczoznawcą to nic innego jak grupa przestępczą okradająca z majątku mieszkańców. Groźby, pobicia, zastraszanie mieszkańców od wielu miesięcy. Wszystko i imię zarobku na sprzedaży ziemi wspólnoty. Zburzenie zakładu to efekt braku zdecydowanych działań wobec tych działań. Wszystko powinno być zebrane w jedno postępowanie, dawniej takich samozwańczych prezesów komornik puszczał w skarpetkach razem z rodziną i to szybciutko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof P. - działacz PSL-u .....i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie Krzysztof P. Precz Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzić dziada żalosnego do więzienia! Co za tuman i cebulak !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak 36 letni komuch, urodzony po stanie wojennym współpracownik SB pod kryptonimem pielucha donosił na Stanisława Piotrowicza i innych opozycjonistów w szczególności na Jarosława i Lecha osoby bez których nadal mieli byśmy komunę, w koncu dostanie za swoje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy przestawiciel ZLS, gumofilc z ciśnieniem na władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman co pan na to? PS: Platforma zadaje się z takim elementem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLowcy walczą o kasę a nie z mniejszościami. Nagrobki każdy zakład może zrobić . Ale w szemranych widocznie robią lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam przeczytanie komentarzy pod tym ,na wykopalisku w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze pod artykułem w Wyborczej to jest dopiero jazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tu nie łączył wątku antysemickiego , zapytajcie lepiej właściciela zakładu kamieniarskiego jak traktuje swoich pracowników , zresztą we dwóch chcieli rozgrabić tą wspólnotę a tu nagle się wybiela jak to on bezinteresownie odnawia pomniki Żydowskie śmiechu warte .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem wstyd i porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...