Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prymityw napisał:
Zginął kierowca, ale zginął z WŁASNEJ WINY, wymusił pierwszeństwo przejazdu, po raz ostatni w zyciu. Człowieka żal, ale to tylko i wyłacznie jego wina, nie sygnalizacji, nie urzędników i nie jego szefa - TYLKO KIEROWCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak jak się podpisałeś taki jesteś-"prymityw"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze jest tam sygnalizacja??? gdyby ta sygnalizacja dzialala to nie doszloby do tego wypadku....jest mi ogromnie przykro ze zginal czlowiek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo czekałem na tę obwodnicę, bo dojeżdżam codziennie do pracy do Puław i jestem nią bardzo rozczarowany, bo wybudowano bezkolizyjne przejścia dla zwierząt a zapomniano o ludziach. Generalnie obwodnicą jedzie się bardzo żle, bo co chwilę jest jakiś łuk, dwa piękne wiadukty prowadzą w pole a pechowe skrzyżowanie pochłonęło już CZTERY ofiary śmiertelne, przecież ono powinno być bezkolizyjne!!! Gratulacje dla projektantów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Nasze państwo nie potrafi wybudowac nawet 12 km (długość obwodnicy Puław) bezkolizyjnej, dwupasmowej drogi, mało tego tworzy takie niebezpieczne miejsca jak skrzyżowanie w Anielinie. Zamiast wybudowac tam węzeł który zapewniłby bezpieczeństwo zarówno samochodów jak i ludzi wydano pieniadze na sygnalizacje która i tak nie działa. A za kilka lat i tak ja zburzą przy poszerzaniu obwodnicy. Brawo. Smierć człowieka na rękach urzędników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Zginął kierowca, ale zginął z WŁASNEJ WINY, wymusił pierwszeństwo przejazdu, po raz ostatni w zyciu. Człowieka żal, ale to tylko i wyłacznie jego wina, nie sygnalizacji, nie urzędników i nie jego szefa - TYLKO KIEROWCY
A nie przyszło Ci do głowy że może dostał zawału serca co się często zdarza u zawodowych kierowców przecierz on tą trasą jeżdził kilka razy dziennie myślę że sekcja zwłok wszystko wyjaśni ale nie osądzaj kierowcy bo to ciężki zawód sam nim jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
A nie przyszło Ci do głowy że może dostał zawału serca co się często zdarza u zawodowych kierowców przecierz on tą trasą jeżdził kilka razy dziennie myślę że sekcja zwłok wszystko wyjaśni ale nie osądzaj kierowcy bo to ciężki zawód sam nim jestem
A zapomniałem wstyd mi za ciebie gdzie twój chonor jako kierowcy i to pksu jak możesz gadać na kolegę po fachu. Ja chociaż robię u prywaciarza ale szanuję wszystkich kierowców i nie oceniam bo jestem także ratownikiem medycznym i wiem że często zdarza się zasłabnięcie za kułkiem a ten kierowca był w takim wieku gdzie często łapią takie dolegliwości życzę ci aby ciebie to nie złapało ale zawał to choroba która dotyka i kierowców przemyśl to sobie a może ty nie jestś kierowca jak nie to pobaw się czymś innym i nie obrażaj bliskich ofiary bo to naprawdę przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
A nie przyszło Ci do głowy że może dostał zawału serca co się często zdarza u zawodowych kierowców przecierz on tą trasą jeżdził kilka razy dziennie myślę że sekcja zwłok wszystko wyjaśni ale nie osądzaj kierowcy bo to ciężki zawód sam nim jestem
A zapomniałem wstyd mi za ciebie gdzie twój chonor jako kierowcy i to pksu jak możesz gadać na kolegę po fachu. Ja chociaż robię u prywaciarza ale szanuję wszystkich kierowców i nie oceniam bo jestem także ratownikiem medycznym i wiem że często zdarza się zasłabnięcie za kułkiem a ten kierowca był w takim wieku gdzie często łapią takie dolegliwości życzę ci aby ciebie to nie złapało ale zawał to choroba która dotyka i kierowców przemyśl to sobie a może ty nie jestś kierowca jak nie to pobaw się czymś innym i nie obrażaj bliskich ofiary bo to naprawdę przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZ BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻUJ Z „MZK - PUŁAWY" - ja sobie tego nie wymyśliłam. Ciekawe, czy se zmienią teraz sloganik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marketa napisał:
WYBIERZ BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻUJ Z „MZK - PUŁAWY" - ja sobie tego nie wymyśliłam. Ciekawe, czy se zmienią teraz sloganik.
'marketa' o czym ty wogóle piszesz,pierwszy śmiertelny wypadek na 35-lat istnienia MZK a ty o zmianie sloganu,ja już jeżdże 20lat,i nigdy podobnego wypadku nie było.A kierowca zginał tyko dlatego ,że go wyrzuciło przez szybę i dostał się pod koła TIRA.LUDZIE JAK NIE ZNACIE FAKTÓW TO NIE WYPISUJCIE GŁUPOT BO TO UWŁACZA WSZYSKIM KIEROWCOM.Z wyrazami głebokiego żalu 'kierowca MZK'.Pozdrawiam wszyskich nie oświeconych!!!
Ostatnio edytowany 25 lutego 2009 r. o 09:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie to nie byłby śmiertelny wypadek gdyby w MZK zaczęto używać foteli z porządnymi pasami. Bo jeśli on wypadł to tylko dlatego ze te siodła to starsze są niż niejeden emeryt w mieście!! może ta tragedia spowoduje ze wezmą się wreszcie za ich bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabek-Kazimierz Dolny napisał:
Tak, to prawda. Ale wiesz, że taki fotel z pasami kosztuje ze 4 tysia? Kto w MZK zakupi siedziska z pasami i zamontuje we wszystkich wozach? No i czy szoferzy by w tym jeździli? Obecne fotele to raczej zydle niż miejsca pracy kierowcy. A jelcz 122 wyprodukowany został w 1992. Ciekawe, czy jeszcze wróci na trasy? Uderzenie chyba przyjął w bok, gdzieś pośrodku, sądząc z rurek w środku
- ktoś już poruszył temat foteli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
true napisał:
Wg mnie to nie byłby śmiertelny wypadek gdyby w MZK zaczęto używać foteli z porządnymi pasami. Bo jeśli on wypadł to tylko dlatego ze te siodła to starsze są niż niejeden emeryt w mieście!! może ta tragedia spowoduje ze wezmą się wreszcie za ich bezpieczeństwo.
/true/ człowieku prosty co ci dadzą pasy?! przy takich kolizjach gdyby miał pasy to mógłby zostać kaleką na całe życie lub umierał w męczarniach,w jedym przypadku pasy pomagają a w drugim przypadku szkodzą weź to pod uwagę jak się na tym nie znasz.Ja pracuje 30lat za kierownicą i nawet jadąc prywatnie nie zapinam pasów bo nie jestem do nich przyzwyczajony,a dlatego,że zawsze biorę pod uwagę nawet taki fakt gdyby się auto zapaliło to zawsze szybko się z niego wyskoczy a pasy nie raz zawodzą gdzie się zatną i smażysz się żywcem! czy to teraz zrozumiałeś jakie są zalety pasów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FERNET napisał:
- ktoś już poruszył temat foteli.
/FERNET/ KOLEJNE WYJAŚNIENIE DLA MŁODEGO FILOZOFA,JEŻELI CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO TO MZK JEST W STANIE ZAPEWNIĆ FOTELE Z PASAMI,TYLKO KIEROWCOM JEST TO NIEPOTRZEBNE! OBECNIE SIĘ CZUJĄ TAK JAK JEST DOBRZE. JEŻELI CHODZI O MZK TO POSIADA TA FIRMA OD LAT BEZPIECZNY,ODNAWIANY I ŚREDNI WIEKOWO TABOR,ORAZ TA FIRMA JEST NAJBEZPIECZNIEJSZĄ FIRMĄ PRZEWOZOWĄ NA KILKA WOJEWÓDZTW KRAJU W RANKINGU BEZPIECZNEGO PRZEWOŹNIKA.WIDZĘ,ŻE POSIADASZ WIEDZĘ NA TEMAT TEGO AUTOBUSU JEŚLI CHODZI O JEGO WIEK,ALE NIE ZNACZY TO,IŻ JEST TO AUTOBUS ZŁOM,STAN TECHNICZNY TEGO AUTOBUSU BYŁ BARDZO DOBRY,GDYŻ KAŻDY AUTOBUS PO WYKONANIU SWOJEJ LINII KOMUNIKACYJNEJ JEST CODZIENNIE SPRAWDZANY PRZEZ MECHANIKÓW, ORAZ JEST PROWADZONA BIEŻĄCA DOKUMENTACJA NAPRAW POJAZDU,WIĘC TAKIEJ WIEDZY NIE POSIADASZ!! A, ŻE FIRMA POSIADA TAKI TABOR JAKI POSIADA, TO ABY ZAKUPIĆ NOWY, TE ŻALE TRZEBA SKIEROWAĆ DO URZĘDU MIASTA PUŁAWY/PREZYDENT MIASTA PUŁAWY/KTÓRY JEST WŁAŚCICIELEM FIRMY. JESZCZE JEDNO FIRMA MZK JEST BARDZO BEZPIECZNA W STOSUNKU DO PRYWACIARZY Np.LINI 16,17,110 GDZIE NA TYCH LINIACH PRYWACIARZE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ I NIE NAZYWA SIĘ TO/ PRYWATNA KOMUNIKACJA/ TYLKO JEST TO DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA-PRZEWÓZ OSÓB- A PRACUJĄ TAM BARDZO MŁODZI KIEROWCY NIE POSIADAJĄCY PRAKTYKI ZAWODOWEJ,A STAN TECHNICZNY TYCH ZŁOMÓW MÓWI SAM ZA SIEBIE.TYLKO PODAM JEDEN PRZYKŁAD: NA LINII "16" BIAŁY MERCEDES, JEST TO KUPA ZŁOMU A MŁODY KIEROWCA Z WĄSAMI PRACUJE U TEGO PRYWACIARZA p.P............NIE DZIEWIĘĆ, CZY DZIESIĘĆ GODZIN SWOJEJ PRACY,TYLKO SZESNAŚCIE GODZIN LUB WIĘCEJ A PISZĄC W SWOICH DOKUMENTACH,ŻE ZMIENIŁ GO I JEŹDZIŁ INNY KIEROWCA,A CHYTRZY I GŁUPI LUDZIE RYZYKUJĄ I WSIADAJĄ DO TAKICH ZŁOMÓW BO BILET JEST TAŃSZY O 20,LUB 50GR. JEST TO CHORE ZJAWISKO!! A JEDNA ZASADA I HASŁO: PŁACĘ WIĘCEJ, A JADĘ BEZPIECZNIEJ!!! PONIEWAŻ CHYTRY DWA RAZY TRACI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marketa napisał:
WYBIERZ BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻUJ Z „MZK - PUŁAWY" - ja sobie tego nie wymyśliłam. Ciekawe, czy se zmienią teraz sloganik.
/MARKETA/ DROGIE DZIECKO NIE MÓWI SIĘ"SE" FIRMA HASŁA NIE ZMIENI!! JEST NADAL WIARYGODNE,RZECZYWISTE I AKTUALNE WŚRÓD SPOŁECZEŃSTWA PUŁAW I PRZYLEGŁYCH GMIN, NA SWÓJ GODNY ZASŁUŻONY JUBILEUSZ XXXV-lecia SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W PUŁAWACH, GDZIE ZAWSZE NA SWÓJ WIZERUNEK,DOBRE IMIĘ FIRMY I OBSŁUGĘ KLIENTA, ZAWSZE PRACOWAŁO I PRACUJE CIĘŻKO NADAL WIELU PRACOWNIKÓW TEJ FIRMY, A ZWŁASZCZA DUŻA GRUPA ZAWODOWA KIEROWCÓW, POSIADAJĄCYCH NAJWYŻSZE KWALIFIKACJE ZAWODOWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
/PRYMITYW/ Czy Ty jesteś ideał i błędów nie popełniasz?!! być może jest jego wina, ale nikt do końca nie zna przyczyny, są tylko przypuszczenia i zeznania świadka kierowcy tira/tirów/ kierowca autobusu nie zauważył drugiego tira który równocześnie jechał środkowym pasem z tirem znajdującym się na prawym pasie zjazdowym i prawdopodobnie wyjechał pod tego tira który jechał środkowym pasem, a widział tylko jednego tira który skręcał z obwodnicy w prawo na stary most i zasłonił mu widoczność, a też w części mogła zgubić rutyna, lub też inna okoliczność tego wczorajszego tragicznego wypadku, ogólnie jest to duża tragedia a zwłaszcza dla jego rodziny.Wyrazy ubolewania dla rodziny i firmy MZK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się rozprawia co było przyczyną wypadku, a w domu prawdziwa rozpacz :-( kochająca żona, czworo dzieci - czy to gdybanie pomoże im przetrwać śmierć ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rozjazd jest niebezpieczny i tyle powinni rondo tam postawić może było by bezpieczniej niż takie coś co zabiera człowiekowi życie a dzieciom Ojca. Do właścicieli drogi Panowi zróbcie tam porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła nie działają bo ksiądz nie ma czasu poświęcić albo Urząd Miasta tym razem zaproponował za małą stawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za człowiek wydał pozwolenie na zrobienie tak drogi, przeciez to sie w głowie nie mieśći. Na tej drodze bezprzerwy jest jakis wypadek i ktoś ginie. Nieprzyszło nikomu z Tych którzy zatwierdzali projekt o Tym ze moze zrobić to troche inaczej. co lepsze ze nie ma zadnych oznaczen dla kierowców którzy jada pierwszy raz od puław ale ta stara droga i nie wiedza tylko przecinaja ta niby "Barierke" i wpadaja do rowu i gina przeciez to mowi samo za siebie ze to jest zrobione ze wzgledu na kase. A światła od kiedy juz sa tylko ze nie działają jeszcze to jest dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...