Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura między Polakami i Romami. "Zaczęli nas obrażać, więc pogoniliśmy ich"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 09:26 Powrót do artykułu
I tak to jest, kiedy wpuszcza się do Polski każdego obcego elementa - w pontonie, czy bez. Zaraz Helsinski Soros podniesie kwik i aj waj, zaraz artykuly w Gazeta Zydborcza, newsy w bbc, cnn, zdf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haaaha jak zwykle...kundelki obsrali się czarnuchów i zawinęli dziewczynę ja p..... To jest kraj dla Polaków????dziadki co walczyli o ten syf teraz w grobach się obracają....masakra..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Byli to w większości Romowie, którzy postanowili zjednoczyć siły przeciwko grupce przyjezdnych" ---- no nie wiem kto tu jest "przyjezdny".....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie kiedyś romowie okradli przed TESCO. Od tej pory uważam większość tych ludzi za złodziei. Najchętniej podpisałbym się pod obywatelska inicjatywą wygonienia ich z Polski. Jak dojdzie do przyjmowania uchodźców, to będzie jeszcze gorzej. Zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to za zniszczenie autka obciążyć policjantów, którzy nie dopełnili obowiązków. Bali się wylegitymować romów? To po co ta policja jest, czy zawsze na pakę bierze się najsłabszych i bezbronnych? Nie popieram ludzi, którzy ich sprowokowali, ale tak na dobrą stronę wiem, że romowie także prowokują cały czas swoim zachowaniem i obyciem. Wystarczy spytać ekspedientek w sklepach kogo boją się najbardziej - Opalonych Pań w długich spudnicach, pod którymi można schować nawet zgrzewkę wody.... Chyba się nie da tutaj dogadać, dlatego ważna jest policja, jak widać póki co nie wywiązuje się ze swojej roli. Osobiście powiem, że do policji straciłem szacunek w podobnej sytuacji, wracałem z miasta jak byłem gówniakiem z 17 lat, Ze środmieścia na porębę, byłem chuderlakiem 60 kilo i kumpel podobnie, zaczepilo nas kilkoro agresorków zakapiorów i trochę się nam oberwało, bo ruta nie lubiła poręby. Akurat przejeżdżał radiowóz, tamtych pogoniła a nam, którzy nawet nie mieli sił się bronić to jeszcze wlepili mandat za to, że mieliśmy otwarte piwo. Tamtym ćpunom nic nie zrobiła, nie przepyrali, nie spisali, nic. Mało brakowało a za to piwo dostalibyśmy znowu tylko od tych niebieskich... mundurów. Po 10 latach, kiedy waga i budowa wzrosła, zauważyłem niebieskich jak się doczepili znajomych - też chuderlaków. Podlazłem do jednego niebieskiego lizusa (włosy cąłe w żelu) cwaniaka, powiedziałem dupa cicho i była dupa cicho, pouczył i puścił i zwinął swój ogon skulony. Taka historia, nic nie znacząca, ale pokazująca, że te krawężole to słabe psychicznie, znęcające się nad słabszymi mendy. Kiedyś to były pitbulle, pałowali kiboli jak chcieli, gleba i cześć. Teraz są tak ustawieni, że kiboli nie rusząją (bo są prorządowi to inna sprawa) ale od czasu do czasu złapią jakiegoś szczypiora i się poznęcają (ostatni przypadek jak porwali po imprezie chłopaka pod litewskim jak czekał na laske z jej torebką). Ich się nie da lubić, nie da. Najlepsza psina to swoja psina, a pies sąsiada to tylko ujada i strach przejść bo pogryzie i zarazi wśćieklizną. Pies nie ugryzie swojego Pana, taka prawda. Ale ja tam powiedziałem, żadnego psiaka mieć nie chce a bo to gorąco się zrobi, upierdzieli nawet pana jak mu źle jeść da. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani była u mechanika a przez przypadek na szybie BMW naklejka White Power :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zaprosić onr czy tych z białegostoku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto ma naklejke "whitr power" wiec wiadomo co to za qtasy. Pozdrowienia dla romow w tepieniu tego robactwa i zyjcie w zgodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze zrobili romowie, to się w pale nie mieści na co sobie pozwalają ostatnio bandyci, w tym kraju jest coraz mniej bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko tych z Bmw zawinęli za dragi w samochodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre, niezłe cykory ta "policja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się że policja widziała zniszczony samochód. Więc powinna od razu zacząć ustalać kto spowodował zniszczenia. I to jest fakt oczywisty i materialny A oni dziewczynę na komendę. Czyżby od razu wiedzieli kto zawinił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd wzieli cztery radiowozy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne BMW z naklejką White Power przypadkiem znajduje się na osiedlu cyganów w trakcie awantury... oczywiście przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rom to nazwa Cygana, ale w języku cygańskim. W języku polskim nie ma słowa Rom, tak jak nie ma określenia i nie mówi się Inglisz /na Anglika/, Dojcz /Niemiec/ czy Modior /Węgier/. Kiedy dziennikarze to zrozumieją? Pytanie oczywiście retoryczne. Radosławie Szczęchu zapamiętaj to sobie raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić kulturę która zatrzymała się kilkaset lat temu. Gonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani z bmw Violetta i wszystko wiadomo.Napewno przypadkiem się tam znalazła ha ha śmieszne .Może w końcu pilicja zrobi z nią porządek bo zabardzo się rozpanoszyła razem ze swoimi kolesiami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wynika z tego że i u nas poprawność polityczna lub po prostu zwykłe lenistwo (po co ruszać gówno które śmierdzi) nie pozwala naszej Policji wszcząć normalnych procedur wobec Cyganów czy jak raczej wypadałoby w cygańskim języku powiedzieć Hadziarasów. Będzie tak dopóki taki Cygan nie wejdzie w życie czy w drogę jakiemuś Policjantowi czy kogoś z rodziny Policjanta. Żenada, co za służby mamy w naszym mieście. Tu w tym mieście to wszystko jest jakieś paranoiczne - mieszkania dla Cyganow, Policja ich nie rusza, i tylko ten wiecznie beztroski uśmiech Prezydenta naszego miasta podtrzymuje iluzję że wszystko w naszym mieście jest OK.A czy jest OK? wszyscy mieszkańcy wiedzą że tak tylko wygląda z okien UM a i to tylko z tych wyższych pięter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znana violetta hehe za dawnych czasuw dobra artystka sama tam zaczepki szukala na *** i raptem tam sie znalazka z banda malolatuw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja przyjechała i kazała odjechać tym mężczyznom, bo "oni was zabiją". Z relacji kobiety, która widziała interwencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...