Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za sqrwiel ponury, chamidło bezczelne? Takie to indywiduum ma czelność nazywać sie lekarzem? Napluć mu w gębę a on powie,że deszcz pada.Jeszcze ucieka na lewe "zwolnienie", taki "bohater".Może tak nasz wspaniały ZUS zweryfikowałby to zwolnionko, co??? W głowie się nie mieści, że taki gbur może pracować z ludzmi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni go wypier... ze szpitala na zbity pysk !!! Niech jedzie na zachód to zobaczy jak się tam pracuje w służbie zdrowia. Mam nadzieję że Pani dyrektor zrobi z tym porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynator SZPITALNEGO ODDZIAŁU RATUNKOWEGO W Puławach to CHAM z zajęczą wargą to jak coś mówi to bydlaka nie zrozumiesz a nazywa się TARACHA. Wypier***ić GO ze Szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ordynator zachował się ordynarnie,a pani dyrektor szpitala wysłała go na 2 tygodniowy urolp by za ten czas sprawa ucichła i by zamieś to wszystko pod dywanik dyrektorski.Tak sie nie robi pani dyrektor.To swiadczy również o pani jako zwierzchniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeszcze przy okazji chcę spytać czy za wystawienie zaświadczenie to przychodna pobiera pieniądze zgodnie z prawem?Pani dyrektor,czy to pani zarządzenie?Jeśli tak to dlaczego nie wszystkie przychodnie do niego sie stosuja i nie wszyscy lekarze.korzystam z takiego zaświadczenia co roku,ze jestem pod stałą kontrolą lekarza.Tym razem korzystałam w swojej przychodni na NIWIE.Musiałam zapłacić za to 20 zł.Wcześniej korzystajac z zaświadczenia w innych przychodniach nikt ode mnie tego nie wymagał.Tu nie chodzi o 20 zł tylko o fakt!!!Co PANI NA TO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kent napisał:
Wielki Pan ordynator ciekawe co by powiedział jakby jego dziecko tak zostało potraktowane poza granicami Polski.Według mnie w takim przypadku należałoby złożyc do prokuratury zawiadomienie o nieudzielenie pomocy dziecku bedącemu w stanie zagrażajacym jego życiu .Dopiero wtedy ten bezduszny lekarz może by zrozumiał,że jego postepowanie jest niewłasciwe.Boże uchowaj nas od takich lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku byłeś tam widziałeś to ta pani zachowała się jak ostatnia chamka dziecko miało udzieloną pomoc jak należy ale chamstwa tej pani nie da się opisać.Kiedy lekarz badał ciężko chorego pacjenta bez oporów pakowała się do gabinetu.Nie zgodziła się na obserwację dziecka w szpitalu zdrowie dziecka nie było dla niej najważniejsze Jestem pewna że nasze dzieci będac na Białorusi tak dokładnie nie byłyby zbadane.Ludzie trochę szacunku jak nie chcecie leczyc się w Puławach to jazda do Leśnej Góry albo na warszawkę zobaczycie ile tam godzin się czeka ale nie do Puław walicie .statystyki nie kłamia puławski SOR ma najwięcej ludzi w woj.a dlaczego bo za przeproszeniem z każdą pierdoła lecicie wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kent napisał:
Wielki Pan ordynator ciekawe co by powiedział jakby jego dziecko tak zostało potraktowane poza granicami Polski.Według mnie w takim przypadku należałoby złożyc do prokuratury zawiadomienie o nieudzielenie pomocy dziecku bedącemu w stanie zagrażajacym jego życiu .Dopiero wtedy ten bezduszny lekarz może by zrozumiał,że jego postepowanie jest niewłasciwe.Boże uchowaj nas od takich lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle liczy sie kasa a gdzie pierwsza pomoc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...