Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
100 MB/s, a może 100 Mb/s. Wielkość liter ma znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego zamiast Pulnetu mam Orange Free, a zamiast tej beznadziejnie odbierającej TVK (to ma być HD?) mam krystaliczne HD z nc+ za 39zł/m-c. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Abonenci puławskiego monopolisty twierdzą jednak, że to nie pierwsza taka sytuacja, kiedy przez kilka godzin nie ma dostępu do sieci" - nie ma dostępu ponieważ są tacy "ZDOLNI" wśród abonentów, że wyczyniają cuda na swoim komputerze że "wywala" system na połowie Puław, a jak juz zostają namierzeni przez pracowników Pulnetu to oczywiście tłumaczą się : "ja nic nie robiłem, nic takiego nie wpisywałem itd", ale o takich sytuacjach to już w artykule się nie pisze, bo najlepiej obsmarować od razu że kichowa sieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego zamiast Pulnetu mam Orange Free, a zamiast tej beznadziejnie odbierającej TVK (to ma być HD?) mam krystaliczne HD z nc+ za 39zł/m-c. Polecam.
  ... a ja mam za friko 20 kanałów w DVB-T (a od kwietnia 2014 będzie ich 24 - dojdą 4 na MUX-1), i zlewam moczem każdego kto mi chce wcisnąć płatną telewizję. Nie znam nikogo, kto spędza więcej czasu przed TV niż przed Internetem. Płacenie za TV  w roku 2013 to kuriozum i domena psycho-fanów sportu ... lub emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam mobilny internet Play za 29,90 zł i zabieram go ze sobą tam gdzie tylko wyjeżdzam. Pulnetu bym nie zabram ze sobą. Stacjonarny PULNET to to samo co telefon stacjonarny TP który niedługo padnie. Golmonto sam będzie z niego korzystał. Zasrany monopolista z tego v-ce prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zmiana DNS-ów czy awaria światłowodów? Może niech w końcu prezesi PSM i Kablomedii się zdecydują i ustalą jedną wersję ! Bo to chyba drobna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był wielki dramat tych ludzi,ten dzień odbije się na ich osobowości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tego artykułu powinien troszke sie postarać i uaktualnić treść bo jak sie wczoraj dowiedziałem to: - po pierwsze to nie wszyscy w Pulawach mieli problem z internetem tylko około 1/3 abonentów - awaria wczorajsza (czytaj od okolo godziny 12.00) była spowodowana uszkodzenien światłowodu. - internet wrócił i działa cały czas stabilnie około godziny 18.00 - zmiana DNS jest zalecana ale nie wymagana jesli ktoś nie umie tego zrobić (działa wszystko na starych DNS-ach które są kierowane na nowe).   Fakt internet czasem "skacze" ale wskażcie mi jakiegoś dostawcę u którego nie występują żadne, powtarza ale to żadne problemy i nigdy nie rozłancza.   Apeluje więc o rzetelność dziennikarską !! I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tą cene to internet i Tv są za słabe. Za internet 100Mb/s u innych płaci się 60zł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...