Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bili ludzi palami a teraz wysoka emeryturka a pracownicy maja glodowe renty Uklad okraglego stolu pilnuje wszystkiego Brawo Walesa i solidarnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpierdol i do lochu . Łapówkarze - chcesz pracować na azotach daj łapówkę. Tam kasę zbijają ci co są przy korycie a robole pracują za 2000 pln. Przyjmują do pracy piekarzy cukierników a magistrów chemii i innych wykształconych nie bo nie są w rodzinnej zorganizowanej grupie przestepczej. Może PIs to zmieni prezesy i dyrektorzy bujcie się. Prezesie Kaczyński damy Panu namiary na łapówkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie trzeba rozgonić to bydło. Niektórzy na stołkach typowe komuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojna się zaczeła z korupcją i układami. Prezes PiS i CBA - wszyscy prezesi i zarząd oraz dyrektorzy do wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak bezczelnie robić machlojki przy przyjęciu do pracy. Kierownik odpowiedzialny zan kadry zastanów się chłopie co robicie. Pan dyrektor już niedługo odejdzie a ty .................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie Kaczyński prosimy prześwietlić przyjęcia osób do pracy na ZA Puławy przez ostatnie 2 lata i sprawdzić składane SV na azoty w systemie kadr. zobaczycie jakie wykształcone osoby nie zostały przyjęte na azoty. Przyjęte osoby w większości do układowcy. Oj ile wiemy o machlojach. Sami puźniej się chwalą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym masz rację czytam te komentarze i aż się nóż w kieszeni otwiera. Kadra ZA myśli że jest nietykalna. Pozdrowienia dla dyrektora GACIOWEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO CHCEMY SPRAWDZENIA TEGO LIST JUZ POSZEDŁ DO CBA. KTOS SIĘ PO>>>SRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego masz rację. Mój szwagier pracuje zna ZA Puławy i opisuje mi co tam sie dzieje. Sa dyrektorzy wykształceni i na poziomie ale też sa komuchy. Ci drudzy to bezczelni chamy sam by im dupy nakopał. Ale to co mi opisuje szwagier to tragedia. Niektórzy zrobili tam majatek a inni pracują za grosze. Dlatego nie przyjmują osób wyksztalconych bo to dla nich konkurencja. Oni potrzebuja tylko wystraszonych roboli. Ale to minie PIS to rozpi....li. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SV na azoty nie składa się. To rzeczywiste. Idziesz do pewnej osoby ______________ i masz pracę. Komunisci spotykaja się i decydują ......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu Sławomir Kamiński i jego źródło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu Sławomir Kamiński i jego źródło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bili ludzi palami a teraz wysoka emeryturka a pracownicy maja glodowe renty Uklad okraglego stolu pilnuje wszystkiego Brawo Walesa i solidarnosc
  to podziękujmy własnie tym cholernym solidaruchom z lat 80, masz wałęsa przeszedł na emeryturę nie mając lat i nie ma 700 zł. Także te azoty winni rozwalić a tym co wyszli na ulicę zabrać bo to przez nich klepiemy biedę, zaczęli to niech walczą do upadłego na wspólne dobro, a nie hołota z azot wyszła na ulicę, bo wiadomo dranie zawsze lubią rozróby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=BDWEL5mMQwA uwaga są tam brzydkie słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom bzdur wypisywanych pod artykułem naprawdę przeraża. Ludzie, Azoty to jest bodajże największy zakład pracy w regionie który na dodatek bardzo dobrze sobie radzi. To by nie było możliwe gdyby się działy takie rzeczy jak tu wypisujecie, więc...może już wystarczy. Nie sztuką jest anonimowo opluwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po odstępach czasu widać że pisała to ta sama osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SV na azoty nie składa się. To rzeczywiste. Idziesz do pewnej osoby ______________ i masz pracę. Komunisci spotykaja się i decydują ......................
ależ gościu popłynąłeś. komuna się skończyła, halo! masz jakiś problem to zgłoś u źródła a nie 10 komentarzy pod rząd piszesz, z pretensjami. ogarnij się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
SV na azoty nie składa się.
  CV jak już. Doucz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=BDWEL5mMQwA uwaga są tam brzydkie słowa
    Mocne, ale prawdziwe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jwzeli chodzi o pracę na ZA Puławy to gość ma rację tylko układy. Sam od 3 lat staram sie o pracę na ZA i nic z tego. Skończyłem CHEMIK i wraz kolegami ze szkoły jestem bezrobotny. Kilku kolegów pracuje bo pracują ich rodzice. Nasi rodzice nie pracowali na zakładach i od razu w rozmowie NIBY KWALIFIKACYJNEJ z kierownikiem kadr podziekowali mi i moim kolegom. Oczywiście telefonicznie po kilku dniach. I tak mineło 3 lata. Szlak mnie trafia jak patrze na te mordy z kadr. Bóg ich skara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...