Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Balony poleciały nad Nałęczowem. Najlepsi byli Litwini [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2019 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Jakie uzdrowisko.smrud.wiesniaki nawet obwodnicy nie chcą .przez ulicę w tej wsi przejść nieidzie .dwa sklepy i podglądacze co wynajmują pokoje np.przy ul.spacerowej 25.najgorsze judasze i bez wstydu ludzie w tej wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś cię podglądał i masz dowody to zgłaszaj to prokuratury, realizacja obwodnicy ciągnie się latami, teraz bodajże problem z wodami jakiś urząd ma. Może i nie chcą obwodnicy ci co będą ja mieć pod nosem czytaj cynków. Korki w czwartek były i to są fakty ale takiej ilości przyjezdnych nikt się nie spodziewał. Masz prawo do wyrażenia zadania choć przyznaję ciekawi mnie skąd pan wielkomiejski gość i hejter mieszka że jego Nibylandia jest idealna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan się domyślić gdzie mieszka ? I co na tych noclegach przy ul.spacerowej się działo.samo się radio włączyło w aucie i przez tel.zazadali kluczy od auta by wziąć je z pokoju który wynajmowałem i dwa razy mi powietrze z koła wypuścili .ale takie wieśniaki to tak mają takie odchyłki .a smród spalin i przejść nie idzie to w każdy dzień a nie w czwartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sieje nienawiści tylko co te ludzie myślą że są nietykalni jak kaczor? Czy mają jakieś przywileje ? Zazwyczaj tacy wtedy robią co chcą a jak się ich nakryje to głupa palą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...