Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bandyci z Puław: Kobieta nas bije!

Utworzony przez Slawek M., 4 lutego 2010 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Szlag mnie trafia za kazdym razem czytajac o gornej granicy wymiaru kary za rozboje i napady bandyckie! Niech ze do jasnej cholery znajdzie sie w Polsce chociaz jeden sedzia z jajami i odwazy sie zaaplikowac takiemu sk...synowi owe 12 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhehehehheehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek M. napisał:
Niech ze do jasnej cholery znajdzie sie w Polsce chociaz jeden sedzia z jajami i odwazy sie zaaplikowac takiemu sk...synowi owe 12 lat.
Nie zapomnij, że polskie prawo jest po to, żeby chronić bandytę/przestępcę a nie ofiarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek M. napisał:
Szlag mnie trafia za kazdym razem czytajac o gornej granicy wymiaru kary za rozboje i napady bandyckie! Niech ze do jasnej cholery znajdzie sie w Polsce chociaz jeden sedzia z jajami i odwazy sie zaaplikowac takiemu sk...synowi owe 12 lat.
I przez 12 lat będzie na naszym (podatników) utrzymaniu. Proponuję coś innego - 5 lat więzienia na 3/4 etatu. 6 godzin dziennie odśnieżanie, sprzątanie ulic, oczyszczanie rzek itp., a reszta w kiciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla odważnej pani! Tak trzymać! Bandytów powinno się znakować, żeby nie byli bezkarni, a nie chronić ich dane osobowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawinęli go bo był bez czapki ??? o ja pier... "o ten jest bez czapki, dawaj go!" ps. dobrze, że mnie mama wychowała żebym w czapce chodził, bo inaczej już bym skisł w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez czapki napisał:
zawinęli go bo był bez czapki ??? o ja pier... "o ten jest bez czapki, dawaj go!" ps. dobrze, że mnie mama wychowała żebym w czapce chodził, bo inaczej już bym skisł w więzieniu
Głupi jesteś czy tylko udajesz? A co do tych dwóch pajaców to mam nadzieję, że w ich środowisku szybko pójdzie fama jakie to łajzy, ze dały się obić kobitce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Głupi jesteś czy tylko udajesz? A co do tych dwóch pajaców to mam nadzieję, że w ich środowisku szybko pójdzie fama jakie to łajzy, ze dały się obić kobitce
Będą w pierdlu robić za gorące panienki :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO KOBIETO -- KOMENDANCIE TĄ PANIĄ DO ORDERU . A TE dwie chodzące pokraki w dzień do odsnierzania a w nocy niech FRAJERÓW docierają w w celi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta 16 letnia ciota powinna odpowiadać jak dorosły, nie czaje tego prawa, coraz cześciej zdaża sie że to niepełnoletni zabijają i dokonują rozbojów...skoro tak to chyba są już na tyle "dorośli" by ponieść odpowiednią karę!! a nie za chwile być wolnym i robić to samo. co do tych dwóch to racja ,zabrać ich na roboty publiczne niech chociaż sie czymś przysłużą, a nie kase od podatników marnować na takie ścierwo Chcieli napaść dziewczyne to teraz obaj porobią za panienki dla dużych nie wyżytych osiłków z celi hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla tej pani, która pokazała bandziorom, że płeć piękna nie równa się słabsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tej dziewczyny Gratuluje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walić was frajerów, brudne kundle sapią, ch*j wam w d*** za społeczne nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby to trenera siłowni napadli i dostali w twarz to jeszcze trener by poszedł siedzieć bo facet. ale tu bardzo ladnie opisane ze obrona konieczna, kobietom sie zawsze wierzy... w tym przypadku jednak dobrze, że tak wyszło jak wyszło, ale niech taka sprawiedliwość będzie zawsze. moj kumpel prawie 2 lata siedział. był trenerem sztuk walki, napadło na niego kilku gości, poskładał ich i poszedł siedzieć za napaść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM PRZEDMÓWCĘ --- DRUGA SPRAWA co szesnastoletnia CIOTA KTORA DOSTAŁA W RYJA ROBIŁA O GODZ. 23 GDZIE RODZICE TEZ POWINNI BYĆ UKARANI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier***e chore akcje i tyle, a niech psy nie sapią ścierwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sa dobre chlopaki, jak ich nie znacie to zamknac mordy pier***one spoleczniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez czapki napisał:
zawinęli go bo był bez czapki ??? o ja pier... "o ten jest bez czapki, dawaj go!" ps. dobrze, że mnie mama wychowała żebym w czapce chodził, bo inaczej już bym skisł w więzieniu
Ale nie piszesz,że drugi miał złamany kinfol i zakrwawiony i to ich zgubiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzzzzz napisał:
to sa dobre chlopaki, jak ich nie znacie to zamknac mordy pier***one spoleczniaki.
swój swojego znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...