Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nowe siłownie w Gminie Puławy. Mamy listę lokalizacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2020 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Szkoda ze na wolce jest bardzo mała i jeszxze zrobiona jak odniechcenia teren krzywy nikt o niego nie dba a urządzeń dwa na krzyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysianie i Krzysianki jak zawsze na posterunku. Komentarzy pochlebnych przybyło, wyplusikowane i wyminusowane co trzeba. Wzorowa ta farma, tylko pozazdrościć :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy nie widzicie zmian to dzięki wójtowi Brzezińskiemu przyjezdni wiedzą i rozróżniają gminę od miasta. Wcześniej Puławy kojarzyły się tylko z Zakładami Azotowymi dzisiaj to święto truskawki jest jednym z elementów rozpoznawczych Gminy Puławy. Pokażcie lepszego kandydata, ja co prawda wyjechałem za pracą ale widzę jak przez ten czas zmieniła się nasza gmina, jeśli się nie ma pomysłu to lepiej nie przepszeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysianką nie byłam, nie jestem i nie będę, ale pomysł na budowę siłowni uważam za bardzo dobry. Nie mierzcie wszystkich jedną miarą, są osoby , które chcą dbać o siebie, swoją sylwetkę a przede wszystkim o zdrowie. Chcą pokazywać swoim dzieciom, że nie telefony ,tablety i komputery są najważniejsze ale sport, zabawa w grupie rówieśników i rozmowa na żywo a nie w sieci. Brawo ,oby więcej takich pomysłów i realizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem Krzysianem, ani Krzysianinem jak kto woli, a swoje zdanie, które trollowi zza Wisły nie podobało się bo było obiektywne wypowiedziałem i nie wstydzę się tego. Co cesarskie trzeba oddać cesarzowi, a co boskie Bogu! Krzysztof Brzeziński jest niczym cesarz, lubi jak go chwalą, ale i sam się pochwali, bo ma czym. Mnie mieszkańcowi Gminy Puławy taki zarządca odpowiada, bo robi to co do niego należy i robi to z dobrym skutkiem dla całej Gminy i po lewej i po prawej stronie Wisły. Przez tyle lat można się było przyzwyczaić do tych inwestycji i innych inicjatyw tu zorganizowanych. To co wolicie może powrót wójta Pawłowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ostatnie komentarze dochodzę do wniosku, że niektórzy zdają się tracić kontakt z rzeczywistością... Choć z tym "cesarzem" to akurat bardzo celnie... tylko że w kolano :-D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak budując stadion w Gołębiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś wysyp tych siłowni, z których nikt nie korzysta. Mało kto w każdym razie. Ludzie wolą piwo pić z 500+..... niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...