Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie praca przy budowie elektrowni w Puławach

Utworzony przez olo, 18 września 2013 r. o 07:06 Powrót do artykułu
Według szacunków ekspertów, przy budowie Elektrowni Puławy pracować będzie nawet 2 tys. osób. A po uruchomieniu zakładu na zatrudnienie będzie mogło liczyć kolejnych 300–400 pracowników.   --- dodajmy, że 300-400 osób po zwolnieniu tych 2000 co gdy wybudują...   Nie wiem, tak piszecie te artykuły jakoby miało pracować non stop 2400 osób... trzeba myśleć trochę pisząc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba Ty masz coś z myśleniem. Ja od razu zaczaiłem o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według szacunków ekspertów, przy budowie Elektrowni Puławy pracować będzie nawet 2 tys. osób. A po uruchomieniu zakładu na zatrudnienie będzie mogło liczyć kolejnych 300–400 pracowników.   --- dodajmy, że 300-400 osób po zwolnieniu tych 2000 co gdy wybudują...   Nie wiem, tak piszecie te artykuły jakoby miało pracować non stop 2400 osób... trzeba myśleć trochę pisząc.
 
Według szacunków ekspertów, przy budowie Elektrowni Puławy pracować będzie nawet 2 tys. osób. A po uruchomieniu zakładu na zatrudnienie będzie mogło liczyć kolejnych 300–400 pracowników.   --- dodajmy, że 300-400 osób po zwolnieniu tych 2000 co gdy wybudują...   Nie wiem, tak piszecie te artykuły jakoby miało pracować non stop 2400 osób... trzeba myśleć trochę pisząc.
Takie trudne do zrozumienia???Budowa zakładu-to jedno ,a zatrudnienie w tymże specjalistycznym zakładzie-to drugie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma rację. Bez tych "kolejnych" byłoby poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no to jest oczywiste, że przy budowie będzie większe zatrudnienie a potem przy obsłudze technicznej całej elektrowni mniejsze... najważniejsze, że i w pierwszym i drugim przypadku to jest kilkaset dodatkowych miejsc pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja pierwszy w kolejce po prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...