Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie referendum strajkowe w Azotach. Znamy treść pytania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2017 r. o 17:18 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze bronic Pulawy przed pazerna Malopolska. Dranstwo te pomysla z Tarnowa. Wszystko im wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni pracownicy Zakładów  Azotowych Tylko Zdecydowany Straik Zatrzyma okradanie z ciężkiej pracy przez Cwaniaków z Małopolski ,bardzo proszę o wstawiennictwo posłów senatorów jak i cały regiono strajk Generalny aby Polacy zobaczyli jak rządy okradają  najbiedniejszych mieszkanców w Posce ,,gdzie za rządów po 86 roku opóściło ponad 15 tys obywateli Lublina i regionu a na Podkarpacie przyszło 23 tys obywateli ,oto skutki ogrrabiania tego regionu z czego tylko się da czytaj upadek firm siedziby tylko nie w Lublinie i regionie Lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że nawet dymisja robota kolejkowego nic tu nie zmieni. Ale strajk jak najbardziej popieram! To co wyprawiają pisdzielce to złodziejstwo całego dorobku setek ludzi budujących pozycję tego zakładu przez 50 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan redaktor zapyta tych panów ze zdjęcia co jest w umowach wzajemnych i skrobnie jakiś artykulik. Zwykli pracownicy Azotów nie mają pojęcia o treści umów dla których obrony mają brać udział w referendum a potem strajkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdo podobnie , rosjanie dalej skupują akcje .CO NA TO ZARZĄD konsorcjum ? Walczą tylko o Centrale i tyle . Ruscy wydymają Puławy i zachłanny Tarnów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie strajkujący, za komuny strajkowaliście bo było wam źle, za wolnej Polski strajkujecie bo jest wam źle, zostaje wam wyjazd na MARSA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wręga chwalił się że dzięki niemu do władzy doszedł PiS a teraz ten wybawiciel już mu się nie podoba. To ja się pytam kiedy pana ulubiona posłanka "coś tam coś tam" zrobi siedzibę Grupy w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jonek87
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomir Dablju zwany miałem , chciałem ale w ostatni dzień Kolzap sprzedałem jeszcze kilka tygodni temu biegał po Kolzapie z umowami Koltaru (tj. tarnowski dział kolejowy) i zapewniał pracowników jak to będzie wspaaniale . Panie Wręga ( przewodniczący ZZPRC ) to jak to w końcu jest .Zapewniał pan Nas , że będziemy mieć tak wspaniale pod rządami Tarnowa a teraz walka o Prozap , dział handlowy itp. Ładnie to tak oszukiwać ludzi. Nas spotkaniu , które zoorganizowałeś dla pracowników Kolzapu z przedstawicielami tarnowskiego Koltaru siedziałeś i mówiłeś "głosem" Tarnowa , a teraz bunt , strajk .Co tym razem za mało obiecali ??? Całe szczęście pracownicy Kolzapu mającą w pamięci pańskie draństwo tym razem poprosili o pomoc związek zawodowy z zewnątrz i póki co w 2018 roku pozostaniemy w strukturach puławskich Azotów , a co dalej to się okaże za rok .Wstydź się pan , my też mamy rodziny i też chcemy godnie zarabiać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa też do zainteresowania , bo tąką kasę bierze za co,kto go tam wziął,misiewicze w modzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innej metody bez strajku genarlnego nie widzę ,plus władze regionu.Ten rząd jedzie o regionie bez opamientania Żuk be  Wnuk be Puławy be,kopalnia Bgdanka be ,Stokrotka w Lublinie siedziba be musi być w Warszawie,siedziba ,to władze okradają ten region ,myślałm że PIS broni słabych a  tu jeszce gorzej niż za PO.Może  Kaczyński jako premier powie stop okradania tego regionu,marzenie wyborcy z regionu Lubelskiego.$ x głosowałem na PIS ale to ostatni głos mój i bliskich osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sa nasi poslowie Pisu, miernoty Tulajew, Sobon, czy inni, nic nie znaczacy pochlebcy Prezesa? To juz Karpinski ktorego slowa ch.. z ta polska wschodnia zostaly wyrwane z kontekstu, bardziej dbal o interesy reginu niz dzisiejsi nic nie znaczacy poslowie! Glosujmy dalej na Pis, nasza wiernosc zostanie sowicie wynagrodzona! Obecnie wladza centralna "olewa" nas ze wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobon i tak najlepszy z nich. W porównaniu Szulowskim to czyste złoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi naczelny prezes Pulaw? Kawe pije?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli pije kawe to na pewno ze Slawkiem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle to da co i nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szulowski łajdak pospolity co robi dba o region nie powiedział bym. Jeśli chodzi o azoty nigdzie w żadnej gazecie w telewizji żadnej go nie było nigdzie. Karpiński przynajmniej robił co mógł dbał o Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS realizuje swój program wyborczy - POLSKA W RUINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowski wsadził swojego brata na konkretne stanowisko w ZA Puławy i ręce umył, a Karpiński zgodnie ze swoim hasłem " ..uj tam z Polską wschodnią " i za tekę ministra przyłożył rękę do sprzedaży zakładów i nie ma co tu tego człowieka bronić, TO BYŁ JEDEN WIELKI WAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego masz racje słowa Karpińskiego całkowicie spowodowały że zmieniłem zdanie o nim. I nie tylko ja ale mieszkańcy Puław również. Wreszcie nastapiła normalnośc przy zatrudnieniu na azotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...