Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezkarni Romowie!

Utworzony przez Gość, 11 maja 2012 r. o 17:39
Wólka Profecka jest terroryzowana przez grupę cyganów (Romów)...Okradają wszystkich bez wyjątku.Ludzie boją się ich bo ubliżają,napadają całą sforą i biją.Szczególnie upodobali sobie starego samotnego emeryta P.Turka.Człowiek ten na raty kupuje im drogi sprzęt.Sam przymiera głodem!!!Ciekawe kiedy jakieś media albo panie z MOPS ZAJMĄ SIĘ TĄ CYGAŃSKĄ WŚCIEKŁA SFORĄ???Kiedy zbudują jakieś getto cygańskie i ogrodzą murem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRUDASY!!!POWINNO SIĘ WYELIMINOWAĆ TE BEZRASOWE ŚCIERWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO TO JE EUROPA I TOLERANCJA, PAN PALIKOTY TAK MÓWI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Czechach poradzili sobie z brudasami!Spędzili na peryferie,ogrodzili wysoką siatką,dali pracę,a kto odmówił to zero pomocy...W czasie 2 wojny Światowej to cyganów zabijali bez ostrzeżenia.Ale gdzieś się jakaś czarna stopa ukryła...Dlatego mamy inwazję darmozjadów!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYGONIĆ Z POLSKI BRUDASÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usmiałem się jak oglądałam reportaż z Tarnowa.Tam też ich nie brakuje.Stary cygan miał pretensje ,że za mało pomocy dostają.a ja się pytam czy który z nich pracował gdzie na swoje utrzymanie,ćzy reszta społeczeństwa ma utrzymywać nic nie wnoszących w życie narodu darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Usmiałem się jak oglądałam reportaż z Tarnowa.Tam też ich nie brakuje.Stary cygan miał pretensje ,że za mało pomocy dostają.a ja się pytam czy który z nich pracował gdzie na swoje utrzymanie,ćzy reszta społeczeństwa ma utrzymywać nic nie wnoszących w życie narodu darmozjadów.
NO WŁAŚNIE ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ.ONI NIE PODEJMĄ SIĘ ŻADNEJ PRACY,TO DARMOZJADY!!!ZAŁATWIAJĄ SOBIE RENTY ŻE NIBY CHORY UMYSŁOWO... BIORĄ DUŻE PIENIĄDZE Z MOPS-u.A POLAK BIEDNY OCHŁAPY DOSTAJE.BRUDNA HOŁOTA(CYGANY) NIBY GŁUPKI ALE CWANE ŚCIERWA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zbierzcie się!!!Pogońcie nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA GONIĆ TYCH BRUDASÓW DO ROBOTY W ODDZIELNYCH STREFACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wólka Profecka jest terroryzowana przez grupę cyganów (Romów)...Okradają wszystkich bez wyjątku.Ludzie boją się ich bo ubliżają,napadają całą sforą i biją.Szczególnie upodobali sobie starego samotnego emeryta P.Turka.Człowiek ten na raty kupuje im drogi sprzęt.Sam przymiera głodem!!!Ciekawe kiedy jakieś media albo panie z MOPS ZAJMĄ SIĘ TĄ CYGAŃSKĄ WŚCIEKŁA SFORĄ???Kiedy zbudują jakieś getto cygańskie i ogrodzą murem?
Czy zgłosiliście to na policję? Jeśli psiarnia się boi - zgłaszajcie wielokrotnie. Piszcie też do gazet (różnych) oraz do telewizji (spróbujcie to nagrać telefonem komórkowym) i wrzucić do sieci. Śmierdzący cygański plebs należy tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZRÓBMY IM DRUGI KONIN- I BĘDZIE SPOKÓJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYGAN napisał:
ZRÓBMY IM DRUGI KONIN- I BĘDZIE SPOKÓJ. [/quote] [quote name='CYGAN' timestamp='1337185945' post='630810'] ZRÓBMY IM DRUGI KONIN- I BĘDZIE SPOKÓJ.
ŚMIERĆ CYGAŃSKIM ŚMIECIOM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypier***ać z Polski przybłędy.Nie mają nazwisk tylko przydomki!!!Skąd to się wzięło???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:excl:JESTEM ZA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie ich pełno.Panoszą się jak karaluchy!Wszyscy się boją tych zawszonych brudasów.Zgonić to patałajstwo i ogrodzić wysokim murem.Tępić jak insekty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno was szlak trafia rze romowie maiol wszystko a wy nic wkoncu ktos musi na nas robic to mamy takih osluw iak wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekila napisał:
napewno was szlak trafia rze romowie maiol wszystko a wy nic wkoncu ktos musi na nas robic to mamy takih osluw iak wy
NO I PROSZĘ!!!CYGAŃSKA ANALFABETKA!!!ŚCIERWO BEZ SKRUPUŁÓW!!!ŻEBY CI W GARDLE STANĘŁO POLSKIE ŻARCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powyżej przykłady tradycyjnej polskiej gościnności, tolerancji i sympatii do obcych. Tacy jak wy urządzili Jedwabne, Radziłów i kopali w Treblince
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bas napisał:
powyżej przykłady tradycyjnej polskiej gościnności, tolerancji i sympatii do obcych. Tacy jak wy urządzili Jedwabne, Radziłów i kopali w Treblince
Co ma''piernik do wiatraka''?...Ile ty masz lat że nie znasz historii?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdrosc wam dupy sciska rze cygany maiol wszytko awy wlasnie dzieci do agenci towaszyskiej wyslacie bo by zdehle z glodu to my nie zdyhamy jak wy bo unas lepjej pies je aco dopiru czlowiek tutaj onic niechodzi tylko o zazdrosc nie jeden cwel i dziwa chciala by byc cygankol albo cyganem menrzate sol za romuw to niemogol sie oswoic rze zjecol napszyklad 5 plaistruw kiebasy anie cwiartke asz wy notesie zapisujol cwely polskie jebac polakuw i waszyh matek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...