Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bieg "Tropem Wilczym" w Puławach. "Spełniamy obowiązek w stosunku do bohaterów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2017 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Mizera to ten co mu zabrali prawko a potem wpadł na jeździe bez dokumentów? Boże co to za ludzie?! Mizera, Szulowski i jemu podobni próbują zabijać kapitał polityczny na wykletych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mizera to ten co mu zabrali prawko a potem wpadł na jeździe bez dokumentów? Boże co to za ludzie?! Mizera, Szulowski i jemu podobni próbują zabijać kapitał polityczny na wykletych...
"zabijać kapitał polityczny"? naucz się pisać, a potem pluj jadem. Super impreza. Dzięki. Przeżyliśmy z dzieciakami wspaniały dzień. Było miło i z sensem. Dobre tempo i pyszna woskowa grochówa. Fajna leśna trasa. A medal wręczony przez Cugowskiego moja córka zapamięta na zawsze. No i już w internecie szuka wiadomości o Dance, z której wizerunkiem dostała koszulkę. Przyjemne z pożytecznym. Oby więcej takich wydarzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie pan/i z psem wbiegli byśmy grupą w ślepą uliczkę, więc nie tylko ja byłem w tej grupie, a szlaban jednak trochę nas zmylił. Dopiero przy drugim okrążeniu dało się zaóważyć zaczepioną taśmę.  Wiadamomo że w tej imprezie chodziło o pamięć a nie o koszulki,medale czy ludzi ale nie tylko ja byłem zdegustowany organizacją. Może za rok będzie lepiej. Ps. nie każdy ma możliwość przybycia dzień przed imprezą po pakiet, a lista zamknięta była chyba ok tyg przed biegiem tak więc organizator wiedział ile bedzie mężczyzn a ile kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dumny ojciec napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"zabijać kapitał polityczny"? naucz się pisać, a potem pluj jadem. Super impreza. Dzięki. Przeżyliśmy z dzieciakami wspaniały dzień. Było miło i z sensem. Dobre tempo i pyszna woskowa grochówa. Fajna leśna trasa. A medal wręczony przez Cugowskiego moja córka zapamięta na zawsze. No i już w internecie szuka wiadomości o Dance, z której wizerunkiem dostała koszulkę. Przyjemne z pożytecznym. Oby więcej takich wydarzeń.
Współczuję tej woskowej grochówki. Widzisz jak karma wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczestnik napisał:
Gdyby nie pan/i z psem wbiegli byśmy grupą w ślepą uliczkę, więc nie tylko ja byłem w tej grupie, a szlaban jednak trochę nas zmylił. Dopiero przy drugim okrążeniu dało się zaóważyć zaczepioną taśmę.  Wiadamomo że w tej imprezie chodziło o pamięć a nie o koszulki,medale czy ludzi ale nie tylko ja byłem zdegustowany organizacją. Może za rok będzie lepiej. Ps. nie każdy ma możliwość przybycia dzień przed imprezą po pakiet, a lista zamknięta była chyba ok tyg przed biegiem tak więc organizator wiedział ile bedzie mężczyzn a ile kobiet. No i mylisz sie, bo ja zapisałem np. cztery osoby dwa dni przed biegiem i nie podawałem płci. Kolega tez zapisał rodzinę i nie podawał, że on i dwóch synów tylko 3 osoby. A zatem organizator nie zna ilosci kobiet, mężczyzn czy dziecii. Poza tym pakiety na ten bieg zamawia się w fundacji dwa - trzy miesiące przed tym terminem, więc nie ma możliwości przewidzieć takich szczegółów. Zamawiasz liczbę np 150 i nie masz pojęcia co dostajesz. A co do trasy, to było mówione jasno - w Lokajskiego i w las. Taśmy było widać z daleka. Ja nie mialem problemu. Poza tym była w necie mapka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandziorów obowiązują ....."STATUTY KALISKIE".....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna impreza i dobra promocja dla miasta. Gratulację dla p. Marcina Mizery i Krzysztofa Cugowskiego. W końcu go poznałam. Bardzo dziękuję !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie, dla Arabów, Dzihadyści to tacy żołnierze wyklęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...