Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bieg Zielonych Sznurowadeł w Puławach. Dopisała pogoda i frekwencja [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2019 r. o 19:01 Powrót do artykułu
A ktoś wie ile Azoty zapłaciły za tę zabawę? Tak z ciekawości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drugi raz szanowni organizatorzy zapewnijcie parking swoim uczestnikom, bo przez pół dnia ulica 6-go Sierpnia, trawniki , chodniki, bramy do posesji i garażu pozastawiane były samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz dziennik śmierdzi kalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz dziennik śmierdzi kalem
 Powąchaj swój wydech to sie zdziwisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiedziałbym że bieganie po betonowej nawierzchni ma coś wspólnego ze zdrowiem... stawy kolanowe nie będą wdzięczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak juz musita biegac, to po lasach polach...bieganie po betonowych chodnikach to proszenie sie o kalectwo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wodo studzienno zapijać, a nie kolorowymi izotonikami, mleko zsiadłe też bedzie dobre szczególnie z kapusto kiszono, bo szybciej się wtedy leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wodo studzienno zapijać, a nie kolorowymi izotonikami, mleko zsiadłe też bedzie dobre szczególnie z kapusto kiszono, bo szybciej się wtedy leci
 Ale smród na mieście straszny, także nie polecamy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś wie ile Azoty zapłaciły za tę zabawę? Tak z ciekawości.
 Worek złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem ciekaw ile PiSowskie Azoty dały Fundacji, której wiceprezes wspiera KOD i protestowała pod sądem? Chciałbym też zobaczyć rozliczenia finansowe Fundacji Bezmiar bo szukam na jej stronie i nic nie mogę znaleźć. Dlaczego spolka skarbu państwa wspiera organizację, która za start bierze od każdego uczestnika tyle pieniędzy? Na co to wszystko idzie? bo oprócz wpisowego dla biednych dzieci zbierane są fanty rzeczowe. To kto dostaje tą grubą kasę? bo jeśli ośrodek dla dzieci to ok, ale nie wiem, bo nie ma sprawozdań finansowych. Ja w każdym raxue niczego takiego na stronie fundacji nie znalazłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej dla zdrowia pobiegać niż psuć ludziom zdrowie pisaniem durnych komentarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz organizatorzy tej imprezy powinni przejść całą trasę i pozbierać te wszystkie butelki "kropla Beskidu" które leżą na ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy przypadek ten Michał Orzeł. Jak biegi są w Lublinie to jest z Lublina, jak w Puławach to z Puław... czyzby wiązało się to z dodatkową klasyfikacją i nagrodami? Trochę nie fair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ludziom do pustych głów dotrze, że biegając po kostce i po asfalcie jest niezdrowe. Psują sobie tym tylko stawy. Obok kostkowego chodnika polna droga w sam raz pod bieg to nie, szkoda bucików z decathlonu pobrudzić i zdjęcie na pejsbooku będzie nieładne. Tragedia. Weźcie ludzie czasem pomyślcie zanim będziecie podążać za głupią modą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ludziom do pustych głów dotrze, że biegając po kostce i po asfalcie jest niezdrowe. Psują sobie tym tylko stawy. Obok kostkowego chodnika polna droga w sam raz pod bieg to nie, szkoda bucików z decathlonu pobrudzić i zdjęcie na pejsbooku będzie nieładne. Tragedia. Weźcie ludzie czasem pomyślcie zanim będziecie podążać za głupią modą.
 Proszę jakiegoś linka do poważnych badań medycznych potwierdzajacych że bieganie po twardej nawierzchni jest niezdrowe. Wydaje mi się że bardziej niezdrowe, zwłaszcza dla zdrowia psychicznego,  jest siedzenie przed smartfonem. Czy nie lepiej zająć się czymś konstruktywnym, nie wiem może nauką języka obcego, podnoszenia swoich kwalifikacji itp. niż tracić czas na pisanie zbędnych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...