Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Błonia w Puławach po przebudowie, czekają na spacerowiczów [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2018 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Nie narzekajcie. Dobrze że coś się zmieniło. Nie zawsze wedle naszych wyobrażeń ale jednak. Teraz nastał nowy młodszy Prezydent który będzie miał świeższe i bardziej otwarte na mieszkańców realizację . Taką mam nadzieję. Że młodzi za miast wyjeżdżać będą wracać do naszego miasta. 10lat temu było 6klubow i wszędzie pełno młodzieży teraz jeden i to ledwo cipie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie. Dobrze że coś się zmieniło. Nie zawsze wedle naszych wyobrażeń ale jednak. Teraz nastał nowy młodszy Prezydent który będzie miał świeższe i bardziej otwarte na mieszkańców realizację . Taką mam nadzieję. Że młodzi za miast wyjeżdżać będą wracać do naszego miasta. 10lat temu było 6klubow i wszędzie pełno młodzieży teraz jeden i to ledwo cipie.
 ;D;D;D;D;D;D;D ;Dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto to komentuje. Jak nikt nic nie robi zle jak cos zrobi zle.
ojtam ojtam narzekać liczyć krzaczki rozliczać choć nieudolnie to zawsze krytykować to był czas przed wyborami, a teraz po wygranej już tylko konstruktywnie zachwycać się należy bo inaczej godzić to będzie w wizerunek miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy pulaw są za bardzo rozpieszczeni A zwłaszcza azotowcy którym zawsze źle i przede wszystkim mało.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak wszystko co niektórym się nie podoba w Puławach to proponuję przeprowadzić się na wieś, tam nawet na chodnik nie będziesz mógł, mogła narzekać, bo najzwyczajniej go nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź i sprawdź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CZY TE KRZOKI SIĘ PRZYJMĄ, SKORO W ZIMIE SADZONE.... Powiem tak..... jak na razie tyłka nie urywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Wszystko najlepiej ogrodzić i okamerować. Na zachodzie takie przestrzenie się otwiera a zamyka ogrodzeniem sralnie dla psów, a u nas odwrotnie. Mój pies i tak będzie srał na ścieżkę rowerową i tak. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...