Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bochotnica: Na drodze do Kazimierza powstanie rondo

Utworzony przez Piotr, 23 marca 2011 r. o 13:50 Powrót do artykułu
Już się boję - ile będą to robić, rok, dwa? Bo nie wierze w zapewnienia, że do sierpnia skończą. Na 5 km drogi z Parchatki do Puław trwały ponad 2 lata (że nie wspomnę o "innowacyjnym pomyśle z progami zwalniającymi. ch... mnie strzela, kiedy tamtędy jadę!). Ruch wahadłowy powodował, że ten kawałeczek jechało się godzinę, bo oczywiście nikt nie pomyślał o wytyczeniu tymczasowej drogi poboczem. Nie dało się. Tak jak teraz: "najbardziej uciążliwe roboty przypadną na okres sezonu turystycznego, kiedy do miasteczka nad Wisłą będą ciągnąć tłumy ludzi. Drogowcy tłumaczą, że nie da się tego zrobić o innej porze roku." Oczywiście, że się nie da. Mowy nie ma, żeby się dało! Kto by tam sobie d... zawracał turystami! I tak przyjadą, stonki.. Ci "fachowcy" i stalową kulkę by zepsuli, gdyby im ja dać do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś nie moge sobie tego wyobrazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga Puławy Kazimierz zasrana leżącymi policjantami wysepkami jeszcze k***wa tylko ronda brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Już się boję - ile będą to robić, rok, dwa? Bo nie wierze w zapewnienia, że do sierpnia skończą. Na 5 km drogi z Parchatki do Puław trwały ponad 2 lata (że nie wspomnę o "innowacyjnym pomyśle z progami zwalniającymi. ch... mnie strzela, kiedy tamtędy jadę!). Ruch wahadłowy powodował, że ten kawałeczek jechało się godzinę, bo oczywiście nikt nie pomyślał o wytyczeniu tymczasowej drogi poboczem. Nie dało się. Tak jak teraz: "najbardziej uciążliwe roboty przypadną na okres sezonu turystycznego, kiedy do miasteczka nad Wisłą będą ciągnąć tłumy ludzi. Drogowcy tłumaczą, że nie da się tego zrobić o innej porze roku."Oczywiście, że się nie da. Mowy nie ma, żeby się dało! Kto by tam sobie d... zawracał turystami! I tak przyjadą, stonki..Ci "fachowcy" i stalową kulkę by zepsuli, gdyby im ja dać do ręki.
a ludzie którzy tam pracują? o nich nikt nie pomyślał... dojazdy godzinami w korkach;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kolego zgadzam sie z tobo w 10000000%. Jakid totalny idiota to wymyslil. Zamiast tego ronta poprawili by droge do Opola z Puław...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...