Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borys Budka w Puławskim Klubie Obywatelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 13:42 Powrót do artykułu
Karpiński o co ci chodzi. Jwszcze śmiesz się pokazywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pleców szuka żeby wybory wygrać samorządowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Karpiński będzie spełniał marzenia obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie ty masz marzenia suwerenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym chętnie 90tys. jak Sadurska zarabiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan poseł-minister będzie rozdawał porszaki? Jeśli tak to chętnie przyjdę. Niech pan spełni moje dziecięce marzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą oczywiście czerwone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ci porszak od posła, wystarczy posadka w PZU od Rydzyka i Szydłowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś żart kolejny GAMOŃ będzie przekonywał o swoich racjach i żalu że nie rządzi. Budka spadaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Karpiński się wystarszył. Nie przyszedł na spotkanie, na które zaprosił mieszkańców. Pan Budka też się nie pojawił. Porszaków nie rozdali, a przyszło tylu chetnych po prezenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt frekwencja była bardzo duża. To budujące, że w pisowskim mieście jest tak wiele osób, którym zależy na przyszłości własnej i naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie stchórzył. Ministrowie zostali zatrzymany przez pilne sprawy sejmowe. Przecież za pracę tam im płacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowany napisał:
Pan Karpiński się wystarszył. Nie przyszedł na spotkanie, na które zaprosił mieszkańców. Pan Budka też się nie pojawił. Porszaków nie rozdali, a przyszło tylu chetnych po prezenty
Nie kłam. Skoro byłeś na miejscu znasz powody odwołania spotkania. Porszaki były ja dostałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp. Karpiński nie zna słów: wstyd, prawda, honor, zna za to słowa: załatwić po znajomości (posłuchajmy nagrań z restauracji Sowa@Przyjaciele). Umie też przeklinać. Czego więc może zwykły obywatel dowiedzieć się od posła Karpińskiego na takim spotkaniu? Do wyznawców PO: Pani Sadurska zarabia 90 tys. zł / miesiąc ( według mnie dużo za dużo), ale za PO prezes Klesyk zarabiał miesięcznie 242 tys. zł, wiceprezesi do 180 tys. zł. PiS obciął zarobki zarządu PZU o 50%. Obecnie prezes zarabia 120 tys., wiceprezesi po 90 tys. "Dobra zmiana" jest taka, że oszczędzamy na zarządzie PZU 500 tys. zł na miesiąc w porównaniu do pensji kolesiów z PO.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Posłowie się nie pojawili na spotkaniu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁODEK NIE PĘKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodek uważaj bo was nagrają? I znowu będą jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamon zaprosil gamonia i wyszlo jak zawsze-d..a jest z tylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch$j z Polską Wschodnią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanów się suwerennie jak cię dyma PiS. Sadurska z pensyjka 90 tys/m-c to przecież normalne wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...