Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boże Ciało: Procesje przeszły ulicami Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 15:52 Powrót do artykułu
A kto to posprząta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, coś mało tu widzę młode matki z dziećmi, bo przecież dostali na te dzieci 500+ to winni się modlić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VEVA i Gość. Co was to obchodzi ?! Brakuje wam symboli KOD ? Nie ta trasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten motłoch nigdy się nie nauczy że chodzi się po chodnikach a nie po ulicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz BARDZIEJ KLER SOBIE POZWALA - NIEDŁUGO BĘDZIEMY CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA I DO DOMU...JAKA WŁADZA TAKI KRAJ -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będą dobrze za to chodzenie płacić to czemu nie...? Mogę chodzić.;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wera napisał:
Jeśli będą dobrze za to chodzenie płacić to czemu nie...? Mogę chodzić.;)
teraz płacą za leżenie, pieprzenie się i rozmnażanie jak króliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozak w necie- pi... w świecie nie widziałem nikogo kto by coś krzyczał na procesji hm... tylko w internecie wszyscy tacy mądrz a jak co to czego to nie ma nikogo a ponadto tak zróbmy sobie świecki kraj bądźmy jak Francja czy Niemcy i .... I miej na ulicach turków widocznie marzy wam sie mieć na ulicach to co i oni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świętojeby i katoluchy zasr.... Po gębach widać że co jeden to lepszy. Donosiciel z Partyzantów, pisior rzep..... i ta kur...... z wojska. Swięte pojeb....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cvb Wyluzuj koles bo ci sie zmarszczki zrobią. Oj boli ko.komuszki boli. Musicie z tym żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i to są właśnie pisiory katoluchy. Kur, donosiciel i patologia ale grunt że Jezuska kochają. Popierd... katoliby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...