Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalna napaść na policjanta po służbie. Ranny funkcjonariusz w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 r. o 13:17 Powrót do artykułu
Po służbie to nie policjant tylko normalny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to sie mowi,,raz na, raz pod wozem"...wracając z kameralnej imprezy,chciałem skrócić sobie drogę przez ulicę (nie wszedłem jeszcze,pozostając przy krawężniku)zatrzymał sie patrol poprosili o dowód.odpowiedziawszy,że nie posiadam przy sobie dokumentów wy***yli z radiowozu jak poparzeni,jeden mnie zakuł w kajdanki z ,,przyduszeniem''(nie wiem do tej pory dlaczego)wepchneli do busa i zaczeli pytać o dane osobowe.podałem grzecznie pesel, imie i nazwisko co zostało potwierdzone przez dyżurnego a na moje pytanie dlaczego jestem skuty i w jakim celu jade na komende,funkcjonariusz który siedział obok mnie po raz kolejny mnie ,,przydusił" pytając ,,czy mam jeszcze jakiś problem". na komendzie dalej w kajdankach zakutych z ,,tyłu" jak ktoś podejrzany o jakieś co najmniej przestępstwo siedziałem i czekałem na rozwój sytuacji.po jakimś czasie policjant zaproponował mi mandat za ,,odmowe podania danych osobowych'' które przecież zostały potwierdzone w bazie policji. powiedziawszy,że nie przyjmuje takiego mandatu bo nie mam obowiązku nosić dowodu ale podaje swoje dane łącznie z nr pesel,zostałem straszony ,,dołkiem". przyjąłem ten mandat dla własnego spokoju,bo chciałem wrócić normalnie na nocleg do domu ale moje zdanie o puławskich policjantach (mam na myśli ,,młody narybek) zostało diametralnie i nieodwracalnie zmienione.starsza gwardia kazała ci wypi...ć do domu i tyle w temacie.a młodzież kajdany,kozaczenie i traktowanie jak byle co.wiem,że probujecie sie wykazać ale są granice.także nie dziwią mnie takie sytuacje jak w artykule,choć oczywiście je z pełną stanowczością potępiam ale co niektórzy jak założą mundur to tracą głowę i za dużo sobie wyobrażają. pozdrawiam normalnych puławskich policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się mówi, Dziś policjany jutro Ratownik, Sędzia, Prokurator, Strażak, potem Emeryt i dzieciaki. Lejta lejta wszak dziś bandziorom Wszystko Wolno hulaj dusza prawa nima. Zabawa na całeg.  Idą wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Kameralnej, to kiedyś była przyzwoita knajpa. Teraz to tam się taka elita złazi że hej. Chyba przenieśli się z remizy albo ze stodoły. Pamiętam raz jak szłam z Kameralnej i jakiś zaćpanieć o blond włosach zaczepił mnie żądając papierosa. Powiedziałam, że nie mam a ten mi wyjechał żebym dała mu cygaro. Powiedziałam my żeby się  gonił ma drzewo. Nagle zobaczyłam zbliżającą się  do nosa pięść. Upadłam i poczułam jak ten zjeb maca mnie po cyckach. Zaczęłam krzyczeć. Jacyś ludzie wybiegli zaczęli gonić tego gnoja i zadzwoni po policję. Policja przyjechała i zamiast szukać zboczeńca policjanci  wypytywali mnie jak ten pederasa wyglada. Z 10 minut im tłumaczyłam, ze nie wiem dokladnie. Zapamietałam, tylko to że jechało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Kameralnej, to kiedyś była przyzwoita knajpa. Teraz to tam się taka elita złazi że hej. Chyba przenieśli się z remizy albo ze stodoły. Pamiętam raz jak szłam z Kameralnej i jakiś zaćpanieć o blond włosach zaczepił mnie żądając papierosa. Powiedziałam, że nie mam a ten mi wyjechał żebym dała mu cygaro. Powiedziałam my żeby się  gonił ma drzewo. Nagle zobaczyłam zbliżającą się  do nosa pięść. Upadłam i poczułam jak ten zjeb maca mnie po cyckach. Zaczęłam krzyczeć. Jacyś ludzie wybiegli zaczęli gonić tego gnoja i zadzwoni po policję. Policja przyjechała i zamiast szukać zboczeńca policjanci  wypytywali mnie jak ten pederasa wyglada. Z 10 minut im tłumaczyłam, ze nie wiem dokladnie. Zapamietałam, tylko to że jechało mu z mordy kałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazało się że byłaś po extasie@!!! Dziekuje dobranoc skrzywdzony prostytutki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Angela Niby jak mieli go szukac?skoro nie znali rysopisu, pomysl nim palniesz glupote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia z Wróblewskiego 27 pierwsza klatka. 2 piętro i 4 piętro mieszkają menele i ćpuny. Demolują drzwi swoim sąsiadom, zastraszając sąsiadòw, wyrzucają przez okno słoiki,popielniczki i co tylko się da przy tym uszkadzając kilka samochodów na parkingu ( wybita przednia szyba,wgnieciony dach, itd). Zgłaszane juz było kilka razy na policje i do spółdzielni mieszkaniowej i nikt z tym nic nie robi a trwa to od ponad roku. Siedzą na ławkach przed blokiem Wróblewskiego 27 i Wróblewskiego 19 wieczorami po 22 do 3 pijąc alkohol i drą ryja. Po telefonie na Policje ciągle stała wymówka- ze jest brak patroli lub zadają pytanie czy będzie Pan świadkiem ze piją alkohol proszę podać imię i nazwisko bo w innym przypadku nie przyjmują zgłoszenia. Nie biorą pod uwagę zakłócanią ciszy nocnej jakby darcie ryja o północy było normą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Policjant mial promili? W Pulawach to cala komedna ciagle jest na kacu.... ostatnio naczelnik teraz ten moze pora zaczac badac policjantow przy rozpoczeciu pracy alkomatem a nie stoja i sprawdzaja kierowcow i pracownikow zakladow azotowych a sami pija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem o ktorego policjanta chodzi, i z tego co ja mialam z nim do czynienia to byl bardzo w mojek sprawie pomocny, i jestrm pewna że wiele innych osób ma takie samo zdanie o nim, a ci co go pobili to każdy wie jacy są wystarczy się spytać sąsiadów czy kogo kolwiek nikt o nich nie ma dobrego zdania. A bicie we dwoch jednego to jest wstydy , a bicie leżącego to juz brak słów. Pobili go za to że pomógł mi i innym w przeszłości. Pozdrawiam Cie jak to czytasz i szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Angela: czytaj ze zrozumieniem,nie wiem co ma ,,kameralna" jako knajpa do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego Policjanta i posturę jego i mogę się założyć że jak by doszło jeden na jednego to by było odwrotnie i w szpitalu by leżał któryś z nich a nie policjant. JAŁOWCE Z WRÓBLEWSKIEGO CWANIAKI DWÓCH NA JEDNEGO. Sąsiedzi odpoczną jak sobie pójdą popierdzieć w pasaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego poszkodowany Pan Policjant WIELCE POLAMANY zglosil sie na pogotowie dopiero następnego dnia rano, skoro akcja rozgrywala sie o północy? Czyzby nie pozwalaly mu na to promile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjan to tez czlowiel ma prawo wyjsc pobawic sie jak wszyscy a co do tej sprawy jeste prawda to ze bez podstawnie go pobili za bycie policjantem wystarczy zapytan personel na stacji. Pisanie komentarzy typu co robil w nocy za wisla ... to wszystko mialo miejsce na stacji paliw nawet jak juz to mieszka za wisla wracal do domu , a moze jechal gdzie kolwiel co by nie robil .... nie zmieni faktu ze wiekszosc mlodziezy chlopakow i starszych nie szanuje nie ma respektu do policji wiec nic dziwnego jak sie slyszy nagonki na policje. Prawda taka ze wszyscy wiemy jak musza sie urzerac z bydlem . Jesli trzeba pomocy to do nich a tak to na nich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjan zostal zbadany i przesluchany odrazu po tym nie na drugi dzien wiec po co takie wygadywanie ze promile mial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do środowiska patologicznego na tym forum o kulturalne komentarze !!! Dużo nie wymagam, ale trochw współczucia i zrozumienia, bo kto wam pomoże jak policji zabraknie. Mimo że jesteście patolami to jakąś godność przynajmniej minimalną powinniście mieć i wymierzyć sprawiedliwość na tych skur.....bo następnym razem to możecie być wy. Powrotu do zdrowia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Policją. Wracaj do zdrowia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Policjan  zostal zbadany i przesluchany odrazu po tym  nie na drugi dzien wiec po co takie wygadywanie  ze promile mial.
 tee ,,odrazu" zabierz sobie słownik na wakacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd te informacje, że od razu został zbadany i przesłuchany? Czyżby "szanowany pan" policjant sam się wypowiadał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś, kiedyś, kiedyś,  inaczej byłoby, dobre czasy z z normalnymi zwierzchnikami...  ***s://***youtube.com/watch?v=w0z5fxbxs8k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...