Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowie szkoły w Kazimierzu Dolnym przyjrzy się prokurator

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 08:46 Powrót do artykułu
Ach ten Kazimierz. Kolebka pseudo biznesmenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś *** doniosła, innej możliwości nie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie , absolutnie wszędzie gdzie wydaje się nie swoje pieniądze dochodzi do nadużyć i wyprowadzania pięniędzy do prywatnych kieszeni. Ten obecny system aż się o to prosi , kary są zbyt niskie ale przede wszystkim są łatwe do obejścia , wystarczą te same ukradzione pieniądze bo system sądownictwa jest obecnie najbardziej skorumpowanym i mafijnym systemem w Polsce. A to wszystko to tak jakby kradli bezpośrednio z mojej czy Twojej kieszeni. Popierasz takie organizacje jak KOD , oddajesz swoje pieniądze złodziejom. Chcesz być frajerem , twój wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno będzie panu Ziobrze wyplenić te złodziejskie praktyki na styku państwowe pieniądze -prywatny biznes. PO-ZSL doprowadziło to do perfekcj,i dlatego tak zaciekle bronią tego układu a na tych praktykach cierpi cała Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z szaletem za prawie milion? Czy pan Dunia wyjaśni to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już był czas na narobienie szwidli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO USUWACIE KOMENTARZE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczekaj na wyniki, a nie już wydajesz wyroki. Chyba, że uważasz, że już wróciliśmy do czasów, w których " a co wy mi tu z prawem, prawo to my" mówił partyjny szarak. Coraz bardziej niestety zmierzamy w tym kierunku o zgrozo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybuch gazu był prawie siedem lat temu, nie cztery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierałem kiedyś odbudowę Stoczni Gdańskiej, ale całą kasę zdefraudował jeden chochsztapler z RMfm Toruń. Teraz jestem ostrożny z ofiarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z hotelem przy Lubelskiej i młynem na Zielonej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie pan Dunia przygotowywał i rozpoczął budowę? Tak kojarzę bo zawsze takie parcie na szkło miał i chwalił się co to nie on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytując klasyka nie jest ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie siedem, lecz niecałe sześć(31.05.2011).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu co drugi obiekt nie ładnie pachnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...