Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja chciałbym wiedzieć dlaczego mogłem głosować na projekty tylko z jednego rejonu (oprócz ogólnomiejskich)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za budżet obywatelski odpowiada teraz chyba Tadeusz Kocoń, więc nie odpowie za błędy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takich pieniądzach jakie są dostępne tylko idiota nie wprowadza odpowiednich zabezpieczeń i zezwala na tak banalne machlojki. Ten człowiek powinien zostać wywalony na zbity pysk, a jego następca powinien wprowadzić odpowiednie system zabezpieczający jak logowanie przez maila czy hasło wysyłane sms-em skoro drugi rok z rzędu takie przewały się dzieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co ekscytować tylko ci, za których zagłosował ktoś, kto myślał, że jest cwany powinni to zgłosić. Za złamanie ustawy o ochronie danych osobowych grozi nawet do 2 lat więzienia. Tylko trzeba się pofatygować i zgłosić, a nie tylko oburzać w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nową władza miejska nawet nie umie korzystać z cudzych błędów, czyli ubiegłorocznych. To chyba najmadrzejszy wiceprezydent opiekuje się budżetem obywatelskim. Pewnie uniewazni głosowanie, zamiast pomyśleć wcześniej i wydać trochę kasy na lepsze zabezpieczenie sytemu. Powtórka głosowania będzie tańsza? No ale może chodź tylko o rozgłos? Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba już co najmniej komisję śledczą trzeba powołać, zawiadomić CBA, ABW I NIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie. mieli coś uszczelniać. i wyszło jak zwykle do bani...jak nie wiedzą jak to zrobić to albo niech się douczą ci co się tym zajmują albo powinno się odpuścić ten cały budżet, który w tym roku jak dla mnie wypada kiepsko. to nie jest jakaś tam zabawa w ciuciubabkę tylko wydawanie publicznej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fani PO już starają się przed wyborami przedstawiać w złym świetle PiS. Każda okazja jest dobra? A może by tak oburzyć się na tych, którzy złamali prawo? Ale to słabe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahahaha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt na który oszukiwano powinien zostać usunięty usunięty listy bo to nie pierwszy raz. A system sam w sobie jest wadliwy skoro nie posiada ŻADNYCH zabezpieczeń więc osoba nadzorujaca go informatyczne powinna polecieć, ze stanowiska i powinien zająć się tym ktoś kompetentny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System nie jest wadliwy- ma być łatwy w użyciu dla jak największej liczby użytkowników, również dla tych mniej sprawnie informatycznie. Nie robi się kosztownych systemów informatycznych do przeprowadzenia konsultacji społecznych. Posłużenie się cudzym numerem PESEL bez jego wiedzy i zgody to przestępstwo zagrożone karą więzienia do lat 2. Winne są te osoby, które dopuściły się naruszeń, w Radio Lublin słyszałem, że sprawa trafi do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaboga...jacy wszyscy praworządni się zrobili...zajmijcie się lepiej tym, żeby dzieci głodne do szkół nie chodziły!!!...bo z najniższą krajową ledwo dychamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy prawprządni bo teraz takie prawe i sprawiedliwe czasy. Ta więc i wymagania wysokie szczególnie od tych co nie wierzą w prawdziwe wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje podejrzenia skłaniają się ku przychodni :) ale mogę się mylić :) Tam numerów pesel mają na kilogramy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...