Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawdziwe oblicze PIS-u - Prowincja I Syf czyli Potwory I Spółka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - Powiedz Idiotom Stop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - Powiedz Idiotom Stop
jak dzieci, ale dzieci to mają takie powiedzenie: kto kogo przezywa sam się tak nazywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Włodka warto ;-) głosować? on przy prywatyzacji Ciechu nie pękał Syf z PO. cyt:"Piotr Wawrzynowicz mówi: "Dwie niezależne forpoczty badały Włodka, czy on nie spęka przy podejmowaniu decyzji. Posłałem Stasiu Gawłowskiego, to jest sekretarz w Ministerstwie Ochrony Środowiska i Kaziu Plocke, sekretarz w Ministerstwie Rolnictwa, to jest jego kumpel. No i tam przy wódeczce gdzieś, chodzili go pytali, ale czy ten Włodek, który jest jebany w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać Ciech. I powiedział, że absolutnie nie spęka, że to jest w ogóle transakcja taka jak powinna być. Nic takiego się nie dzieje". [...] " Czas odejść chłopie czas się opamiętać. Oczy ci przysłoniła kasa i władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (22 października 2015 o godzinie 10:22) trollujesz. Tu się dyskutuje o zatrudnieniu w starostwie pana radnego z PiSu, po ustawionym konkursie. Prawda w oczy kole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie znajdzie pracę Artur "Dyktafon"?
Z arturem będzie trudno, bo on wykształcenia nie zdobył. A w urzędach trzeba mieć wyższe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (22 października 2015 o godzinie 10:25) masz rację oczywiście, przecież powszechnie wiadomo, że pisiaki to nieudaczniki z podstawowym lub zawodowym wykształceniem. Więc jak to możliwe, żeby człowiek z PiS -u z dyplomem wyższej uczelni (prawo) ze stażem i doświadczeniem zawodowym mógł wygrać konkurs? - ogarnij się chłopie/ kobieto i zrób coś z tą wiedzą o ustawionym konkursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po 25.10 na miejscu PiSu przyjrzałbym się jeszcze tym co się dzieje w Puławskim Parku Technologicznym. Tam by trzeba przewietrzyć atmosferę, bo tam prawie cała załoga jest z namaszczenia PO. Zgadzacie się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (22 października 2015 o godzinie 10:25) masz rację oczywiście, przecież powszechnie wiadomo, że pisiaki to nieudaczniki z podstawowym lub zawodowym wykształceniem. Więc jak to możliwe, żeby człowiek z PiS -u z dyplomem wyższej uczelni (prawo) ze stażem i doświadczeniem zawodowym mógł wygrać konkurs? - ogarnij się chłopie/ kobieto i zrób coś z tą wiedzą o ustawionym konkursie.
Wykształcenie tego pana to administracja, licencjackie Puławska Szkoła Wyższa w Puławach oraz Prawo i Administracja, magisterskie UMCS w Lublinie, a jego doświadczenie zawodowe Dyrektor biura poselskiego; Aplikant Komorniczy, Ślusarz remontowy, monter Co w tym imponującego? Podejrzewam że inni kandydaci nie byli gorsi, poza przynależnością partyjną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż przepraszam, ale pewnie nic cię nie wiąże z Małgosią
Od samego  ironicznego patrzenia nie przegrywa się konkursu. Trzeba jeszcze coś wiedzieć. Cz y ta pani mówi prawdę i tylko prawdę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ali -nie chcę szeregować kandydatów pod względem wykształcenie, bo nic o tym nie wiem. Mogę jedynie spekulować tak jak i Ty, że może inni kandydaci byli po Wyższej Szkole np w Garwolinie i nie mieli ukończonej magisterki na naszej świetnej uczelni UMCS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego  ironicznego patrzenia nie przegrywa się konkursu. Trzeba jeszcze coś wiedzieć. Cz y ta pani mówi prawdę i tylko prawdę? 
No tak pan radny dostał rozgrzeszenie zanim zgrzeszył. Tylko on jest krystaliczny a inni z pewnością coś mają za uszami. To właśnie retoryka jego i jego kolesiów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ali -nie chcę szeregować kandydatów pod względem wykształcenie, bo nic o tym nie wiem. Mogę jedynie spekulować tak jak i Ty, że może inni kandydaci byli po Wyższej Szkole np w Garwolinie i nie mieli ukończonej magisterki na naszej świetnej uczelni UMCS?
Nie szeregujesz wg wykształcenia tylko według przynależności partyjnej? Pisuar jest the best?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mogę się zapisać do PISu? Bo szukam pracy w urzędzie??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szereguję ludzi (gość - 22 października 2015 godzina 13:18), uważam tylko, że każdy kto spełnia wymagania może stanąć do konkursu i wygrać go, nawet jeśli jest z PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co jak PIS zatrudnia swoich to złe ale jak PO wsadziła na Zakłady Azotowe panią z Urzędu Pracy bez konkursu to jest zajebiście i w dodatku radna.
Ale co ty porównujesz :) Tu starostwo, tam zakłady. Gdzie nie wiem czy wiesz ale nie ma żadnego obowiązku organizacji konkursu na takie stanowisko. Bo umówmy się że nie została prezesem tylko gdzieś tam w kadrach pracuje. Więc proponuję gdzie indziej szukać dziury w całym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szereguję ludzi (gość - 22 października 2015 godzina 13:18), uważam tylko, że każdy kto spełnia wymagania może stanąć do konkursu i wygrać go, nawet jeśli jest z PiS-u.
A jak jest z PO to już nie? Człowieku mówimy tu o kuriozalnej sytuacji wsadzenia na stołek w administracji publicznej bezrobotnego radnego PiSu, byłego współpracownika posłanki PiS. Przecież jakby tak się zadziało przypadku kogoś z PO to byście (zwolennicy PiS) ukrzyżowali ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezrobotny. Zapisałem się do Pis-u 3 miesiące temu. Od tego czasu swój czas poświęcam na wywieszaniu plakatów/banerów jedynej słusznej partii.  Oczywiście nie zapisałem się do partii bo ja kocham. Jak już "będziemy" u władzy, obiecano mi, że gdzieś tam mnie upchają w jednostce samorządowej. Także mam nadzieję, że przestanę być bezrobotny do końca roku.  W Pułach dobrej pracy inaczej nie znajdziesz. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa z godziny 13:18, może być z PO, z PSL-u, z PiS-u, może być bezpartyjny - ważne żeby był najlepszy, bo tylko to jest kryterium rozstrzygającym konkurs. Czy według Ciebie, to, że Pan Rzepkowski był współpracownikiem posłanki PiS dyskwalifikuje Go na rynku pracy? Dlatego tylko odbierasz Mu prawo do wykazania się swoimi umiejętnościami i wiedzą? Czy nie widzisz, że to Ty krzyżujesz ludzi za przynależność partyjną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Anonimie, czy nie pomyliłeś partii, bo w Puławach wiszą banery/ plakaty jedynie słusznej partii Platformy dla żartu zwanej Obywatelską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...