Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były starosta puławski krótko pracował w Azotach

Utworzony przez Guest, 6 maja 2016 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Ups, czyżby negatywna opinia wydana przez zawistnych internautów spowodowała, że Pan SAK już nie pracuje w Azotach? Nie po raz pierwszy media społecznościowe przyczyniły się do upadku nawet wielkich tego świata, aby nie psuć wizerunku firmy czy instytucji dla której pracowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał dużo szans i otwarta kariere, z sobie tylko znanych powodów wszystko za przeproszeniem spier.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha! dobrze Ci tak bufoniku! Powodzenia na nowej drodze do kariery! hahaha, wiadomość dnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAK jest mało odważny. Post na grupie Puławy usunął... Powodzenia panie staroście! Daniel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba za duzo juz tych tworzonych na specjalne potrzeby stanowisk. Ale w CV bedzie mial co wpisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak zalazł za skórę puławskiemu PISowi że ten nie mógł ścierpieć faktu, że ktoś go docenił. Taką cenę płacą Ci, którzy są wierni swoim przekonaniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAK jest mało odważny. Post na grupie Puławy usunął... Powodzenia panie staroście! Daniel
Oczywiście po obrażał tam dziennikarzy, zarzucił im ze sa nierzetelni i tchórzliwi, a sam wyniósł sie pod niebiosa. Po czym usunął post. Dla mnie  to poziom 6 letniego psychopatycznego bachora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepski elektryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie z siebie robił ofiare. Ostani jego króciutki felietonik na lpu 24 to ciągle gadanie ze cos wie ale nie powie np: (cytat): ''Jest wiele spraw, których opisać po prostu nie mogę. Jest jednak faktem, że kilka osób, żeby zniszczyć obciążające ich dowody, jest w stanie utopić wszystkich'' "Tym, którzy powiedzą, że jak zwykle mówię bardzo tajemniczo napiszę coś, co powiedział mi jeden z opozycjonistów: Ludzie mówią, że prawda nas wyzwoli, a ja ci powiem, że im bardziej poznaję prawdę, tym bardziej mam przekonanie, że prawda nas zaje…" Panie , albo pan możesz pisać i pisz albo nie pisz wcale. Tchórzów i podlizuchów i lanserów na tym świecie juz dosc jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie z siebie robił ofiare. Ostani jego króciutki felietonik na lpu 24 to ciągle gadanie ze cos wie ale nie powie np: (cytat): ''Jest wiele spraw, których opisać po prostu nie mogę. Jest jednak faktem, że kilka osób, żeby zniszczyć obciążające ich dowody, jest w stanie utopić wszystkich'' "Tym, którzy powiedzą, że jak zwykle mówię bardzo tajemniczo napiszę coś, co powiedział mi jeden z opozycjonistów: Ludzie mówią, że prawda nas wyzwoli, a ja ci powiem, że im bardziej poznaję prawdę, tym bardziej mam przekonanie, że prawda nas zaje…" Panie , albo pan możesz pisać i pisz albo nie pisz wcale. Tchórzów i podlizuchów i lanserów na tym świecie juz dosc jest
W ten sposób robi ogromna szkodę wszelkim przejawom wolnej myśli i odwagi wśród społeczności lokalnej. Zniechęca do działania. Daje diaboliczny przykład ze nie można odważnie pisać i mówić o sprawach dla nas ważnych, ale należy insynuować i zastraszać wszystkich wokół. Udawać ze coś się wie, puszczać plotki, szczuć jednych na drugich, zastraszać potencjalnych przeciwników, by ich potem trzymać w szachu? Tracić ogromną szansę żeby zrobić cokolwiek dobrego?W ten sposób zachowują sie ludzie najpodlejszego formatu, bufony, szkodniki i tchórze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie udało się skontaktować nawet nie dzwoniłeś dzbanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech pan panie SAK zadzwoni
Nie udało się skontaktować nawet nie dzwoniłeś dzbanie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj, prezes się wkurzył że be jego zgody Małgosia się porządziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz już tylko w ministry 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy, sprzed poł godziny,komentarz pana Sławomir Adam Kamiński na fb na Grupie Pulawy. Twierdzi ze nazywa sprawy po imieniu itp.  Zgroza. Bez komentarza   Sławomir Adam Kamiński Panie Andrzeju trudno o bardziej przejżystego człowieka niż ja Emotikon smile Dzięki temu że lubię często prowokować i nazywać sprawy po imieniu mam pewność że zawsze znajdzie się ktoś kogo moje życie bedzie interesowało Emotikon smile Jestem z tego szczerze zadowolony Emotikon smile nawet kiedyś ogłosiłem "polowanie" na samego siebie z nagrodami Emotikon smile. Te wygibasy w poszukiwaniu sensacji zawsze mnie bawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko da radę będzie jeszcze wyżej:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś pewien pan, już ś.p. Gruby, nazwał to, jak dobrze pamiętam, chorobą afektywną dwubiegunową  
Najnowszy, sprzed poł godziny,komentarz pana Sławomir Adam Kamiński na fb na Grupie Pulawy. Twierdzi ze nazywa sprawy po imieniu itp.  Zgroza. Bez komentarza   Sławomir Adam Kamiński Panie Andrzeju trudno o bardziej przejżystego człowieka niż ja Emotikon smile Dzięki temu że lubię często prowokować i nazywać sprawy po imieniu mam pewność że zawsze znajdzie się ktoś kogo moje życie bedzie interesowało Emotikon smile Jestem z tego szczerze zadowolony Emotikon smile nawet kiedyś ogłosiłem "polowanie" na samego siebie z nagrodami Emotikon smile. Te wygibasy w poszukiwaniu sensacji zawsze mnie bawią.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to już tylko Tarnów albo Warsiawka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ministerstwa, kancelaria prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten pan stał się na powrót faworytem ministry Sadurskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...