Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były działacz PO bał się mafii

Utworzony przez Michał23, 5 grudnia 2008 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Ciekawe jakie oskarżony ma wykształcenie? Ale się uśmiałem z jego tłumaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam po co te wszystkie afery, czy rzeczywiście w Polsce jest na nie miejsce?Zamiast uczyć się współpracy i szacunku do drugiego człowieka my wciąż uczymy nasze dzieci agresji i nienawiści. To co powinno być normalnością jest nie atrakcyjne natomiast to co jest patologią sprzedajemy jak świeże pączki i to polukrowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy to urzędowe umowy podpisuje się w restauracji no i jeszcze ci panowie w czerni normalny matrix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o PO czy PIS tu chodzi o pieniądze a problemem jest chciwość. Pan Mirosław przesadził zgubiła go chciwość i zachłanność, prawdopodobnie swoje układy polityczne wykorzystywał do robienia interesów. To bardzo bogaty Pan ale ciągle mu mało. Teraz się broni i szuka afery z partią polityczną i mafią w tle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i korupcja - niesamowite ??? No kto by pomyślał, Donald z pasem powinien przyjechać, a Ćwiąkalski i Shetyna pogrozić paluszkiem, a póżniej pogłaskać po główce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robin napisał:
A ja się zastanawiam po co te wszystkie afery, czy rzeczywiście w Polsce jest na nie miejsce?Zamiast uczyć się współpracy i szacunku do drugiego człowieka my wciąż uczymy nasze dzieci agresji i nienawiści. To co powinno być normalnością jest nie atrakcyjne natomiast to co jest patologią sprzedajemy jak świeże pączki i to polukrowane.
Afery wynikają z chęci szybkiego dużego bardzo dużego zysku takiego z pogranicza prawa albo po za prawem bo drugi raz okazja się może nie nie trafić w końcu kadencja trwa tylko jakiś czas a że jest to nie etyczne i czasami karalne ale jak wyjdzie to niezłe lody można polizać zaś odnośnie drugiej części pytania czy są jest na nie miejsce w naszym kraju ? no jest skoro są i co chwila wybuchają to jest a czy powinny być ścigane i karane to też odpowiem tak tyle że kolesie z partii wzajemnej adoracji krzywdy nie pozwolą sobie zrobić w końcu prawo to oni !.Myślę że jesteś idealistą uczymy się współpracy ale zawsze nasze musi pływać po powierzchni a szacunek jest tylko dla tych którzy mają bardzo grube portfele stąd widząc ile zła i co wokół się dzieje stajemy się agresywni bo tylko tak możemy wyrazić swoje frustracje które mimo woli przelewamy i na dzieci a one na podwórku też stają się upodobnienie nas samych naszego dorosłego postępowania stąd narkotyki np. w szkołach bo skoro senator może to czemu nie ja .Zaś odnośnie sprzedaży no cóż okazuje się że wszystko można sprzedać nawet patologię trzeba tylko odpowiednio towar opakować ludzie durni wszystko kupią -jak to powiedział J, Gajos w sztuce gdzie gdzie grał prezesa spółdzielni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...